Jump to content

daniel4g

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About daniel4g

 • Rank
  Newbie
 1. Super, cesze się. Natchnąłem się gdzieś na informacje, że Seagate wysyła numer pozwalający poprzez stronę internetowa DHL sprawdzić informacje o przesyłce. Czy w otrzymanym przeze mnie mailu podany jest ten numer? Widzę tylko informacje że wysyłka realizowana jest przez DHL ale numery przesyłki nie potrafię zidentyfikować.
 2. Witam, Uprzejmie proszę osoby które przeszły już przez proces wymiany zepsutego dysku przez firmę Seagate o pomoc w rozszyfrowaniu maili które otrzymałem już po wysłaniu dysku do Warszawy. Proces zwrotu przebiegał w języku polskim, niestety maile przychodzą po angielsku. Pozwalam sobie zamieścić treść otrzymanych wiadomości w kolejności w jakiej je dostałem. Dodam tylko iż na stronie Seagate kiedy wybieram opcje sprawdzenia stanu zwrotu otrzymuje informacje że dysk nie został jeszcze otrzymany przez firmę Seagate. Z góry dziękuje za pomoc i myślę że informacje te przydadzą się również osobom które w przyszłość będą przechodziły przez proces reklamacyjny. 1. 2.
 3. A czy to trzeszczenie trwało caly czas przy odczycie/zapisie czy tylko w niektórych sytuacjach?? Udało mi sie odczytać informacje SMART i mam ogromną proźbę. Gdyby ktoś mógł spojrzeć na te informacje i powiedzieć mi czy śa one prawidłowe czy nie. Dodam tylko, że dysk używam od wczoraj.
 4. Dzisiaj zakupiłem dysk 320Gb i niestety od razu pojawił sie problem. Otóż podczas normalnego formatowania(nie szybkiego) od ok 95% pojawia sie niepokojący hałas. Na początku jest to delikatne popiskiwanie co ok 5-10s a potem dźwięk ten przechodzi w charakterystyczne dosyć głośne stukanie. Podczas dokładnego skanowania dysku nie zostaje wykryty żaden błąd ale podobnie jak przy formatowaniu pod koniec skanowania pojawiają sie te dziwne dźwięki. Podczas normalnej pracy rzadko zdarza sie aby dysk hałasował ale przy np sprawdzaniu "checking indexes" nortonem Disc doctor dysk też "stuka". Czy ktoś z Was miał podobny problem lub domyśla sie co może być jego przyczyna?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.