Jump to content

PawelR

Stały użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About PawelR

 • Rank
  Newbie
 1. Jakie waszym zdaniem sa najlpesze mody do Stalkera poprawiające grafike? Narazie znalazlem SKy4CE SkyGRAPHICS MOD (v1.78) jest cos jeszcze godnego uwagi?
 2. Na jakim poziomie trudnosci gracie?Ja gram na wysokim i nie jest wcale tak latwo jak niektorzy mowia.
 3. Dzisiaj zauważyłem ze są dwie okładki: http://img216.imageshack.us/my.php?image=img2252zf8.jpg http://img84.imageshack.us/my.php?image=img2249fl4.jpg
 4. Może ktoś podać najlepsze ustawienia dla tego monitora?
 5. Jestem posiadaczem Geforce galaxy 7600gs agp 1.4 256mb.Na forach przeczytałem że te karty powinny mieć żółtą zworke.Przy jej przestawieniu daje to karcie nieznaczny wzrost napięcia i przez to ciut lepszy OC rdzenia. Lecz na mojej karcie nie zobaczyłem żadnej zworki.Czy na każdej karcie galaxy 7600gs nie powinno być takiej zworki? http://img47.imageshack.us/my.php?image=2049517s29xr8.jpg[/img] Mój OC tej karty to 623/785.Myślałem że bedzie się bardziej kręcić.Myśicie że to dobre podkręcenie?
 6. Jak wgrać nowy firmware do d-link 504T??
 7. Nie a jak sprawdzić jaką mam teraz i jak to zrobić?? A co to jest wogóle firmware??
 8. Problem polega w tym że internet chodzi ale co jakiś czas lampka adsl miga przestaje znowu miga.Potem jest dobrze i za 10 minut znowu to samo.Przez ten czas kiedy miga nie ma internetu czyli z 2 minuty. :mur: Mam neostrade 512
 9. Mój problem polega na tym że miga lampka ADSL i po takich 4-5 mignieciach 'załapuje' i trwa tak ze 4 sekundy po czym proces rozpoczyna się od nowa - miga, miga, miga załapuje.Potem jakiś czas jest dobrze i znowu to samo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.