Jump to content

sPw

Stały użytkownik
 • Posts

  132
 • Joined

 • Last visited

About sPw

 • Birthday 07/22/1982

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poland

sPw's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Steam->ustawienia->zakładka Znajomi
 2. CPU - Chłodnice, GPU - Chłodnice, Pompky... LOOOOOOOOL!!!!! :mur: .... Zapomniałem dopisać Mainboardy - Chłodnice... :D
 3. Bardzo fajny zestawik, białe węże też ok. Jedyne co mi się rzuciło w oczy to ten kabel 8pin... :D
 4. który bios masz na płycie??
 5. u mnie dopiero po zabawie z VTT i PLL udało sie stabilne 4Ghz wykręcić...Piszesz że VTT masz na 1.50v, taka wartość jest w trybie auto... Tak mam ustawione u siebie...
 6. Bawiłeś się CPU PLL I VTT Voltage??
 7. sPw

  Gta 4

  Demo też nie jest rozwiązaniem bo ile byo takich gier które po demku zapowiadały się świetnie, a w całości były daremne. Ja po prostu uważam że sciągnięcie pirata w celach testowych nie jest niczym złym. Ale tylko w przypadku że potem zakupi sie oryginał. ...ale chyba odeszliśmy trochę od tematu *GTA4* :lol:
 8. sPw

  Gta 4

  Ja nie do końca uważam że to coś złego. Przy obecnych cenach niektórych gier to z duże ryzyko, kupować od razu bo grosze to to nie są :)
 9. sPw

  Gta 4

  ...można też ściągnąć pirata i pograć dla sprawdzenia i potem zakupić oryginał... :razz: Ja np tak zrobiłem, i nie czarujmy się że jestem tu jedyny... :rolleyes:
 10. sPw

  Gta 4

  Jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz... Najlepiej zainstalować i znaleźć optymalne ustawienia dla swojego komputera... :razz:
 11. sPw

  Gta 4

  Poszukaj może siedzi gdzieś w plikach na dysku... :lol: Ale nie wiem czy nie łatwiej będzie ci poszukać tej książeczki :)
 12. sPw

  Gta 4

  Zgubiłeś?? Razem z pudełkiem z gry idołączonymi książeczkami?? Nie no, a ja myślałem że mam syf w pokoju bo czasem czegoś szukam :grin:
 13. sPw

  Gta 4

  Zastanawiam się kiedy panowie z Rockstar wezmą się za jakieś zabezpieczenie antycheatowe w multi. Banda dzieciaków na godmodzie zaczyna mnie pomału męczyć. Ciężko jest trafić na jakiś mecz żeby nie było jakichś pajaców spawnujących auta, helikoptery czy biegających jako niewidoczni... :angry:
 14. sPw

  Gta 4

  ja bym ich wszystkich do tego rowu wrzucił i sam go zasypał :lol:
 15. sPw

  Lc By Turek

  jaki zasilacz planujesz zakupić??
×
×
 • Create New...