Jump to content

Currtis

Stały użytkownik
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

Currtis's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Uciągnie, jednak dopłata do Korsarza nie byłaby wcale złym wyjściem ;)
 2. To nie kwestia wentylatorów. Po prostu radiatory w BQ SP przylegają do obudowy, przez co ona samoczynnie się nagrzewa.
 3. Kalkulatory można sobie odpuścić-potrafią zawyżać rzeczywiste zapotrzebowanie nawet dwukrotnie. Zestaw pożre pewnie okołó 200W, więc dobra 350ka uciągnie sprzęt. Z ekonomicznych zasiłek mogę polecić Deltę 350Ab, Deltę 400Mb, Amacroxa AX-400PNF, Chefa GPS i Antca SmartPower, chociaż ten ostatni mógłby mieć mocniejszą dwunastkę...
 4. Huntkey jest znacznie głośniejszy od Seasonica i BQ. Tagana odpuściłbym, to raczej melodia przeszłości. BQ jest w stanie wyciągnąć znacznie więcej na lini 12V niż widnieje na tabliczce, więc na to nie ma sensu zwracać uwagi. BQ czy SS? Wybór należy do Ciebie, oba będą bardzo dobre.
 5. Połowa tego forum. Niewiele niżej masz wątek poświęcony właśnie tym zasiłkom.
 6. Chcesz 400W? Wspomniana wcześniej Delta 400Mb Pwr_ok. Nic lepszego w tej cenie nie masz szans znaleźć. W sumie wybór jest tylko między leżakami-Delty i Fortrony, przy czym ta wymieniona chociażby przeze mnie wypada najlepiej.
 7. Feel III podobno jakościowo jest już nieco lepszy, chociaż to nadal nie jest szczyt jakości. Dodatkowo o ile się nie mylę Modecom zaczął zwracać pieniądze za resztę sprzętu, o ile zasilacz spowoduje spalenie podzespołów. Początkowo powinien uciągnąć, jednak na dłuższą metę nadal bym nie ryzykował.
 8. IMHO najlepsza będzie Deltka 400Mb. Powinna radzić sobie nie gorzej Amacroxa.
 9. Tak, przez slot PCIE do karty dociera 75W. Przez wtykę 6pin również dochodzi 75W, tak więc jedna wtyka i złącze daje razem 150W, co już powinno wystarczyć do zasilenia tej karty.
 10. Nic dodać, nic ująć. Amacrox nie ma płynnego przejścia między 5V a 12V na wentylatorze. Przy niskim obciążeniu gdy się nie poci można spokojnie wytrzymać na 5V, gorzej sytuaja wygląda po przełączeniu na 12kę. Wtedy zaczyna robić się suszarka...
 11. Zasilacze Sharkoona są rzadko spotykane w Polsce-to jest ich główna wada. Podobno również jest dość duża rozbieżność jeżeli chodzi o głośność.
 12. Zmierz miernikiem. Zacznij sie niepokoić dopiero, jak tam zostaną wykazane złe napięcia. Programami diagnostycznymi się nie przejmuj.
 13. Cisza w normie, na pewno nie można powiedzieć że hałasuje. Podobno w niektórych słychać jakiś delikatny pisk(cewki?) po wyłączeniu, jednak ostatnio miałem tą Deltkę przez dwa dni i nie doświadczyłem czegoś takiego.
 14. Korsarz powinien być nieco cichszy. Mocą również wystarczy bez najmniejszego problemu. Ta zasiłka jest na dobrą sprawę moim aktualnym marzeniem :) Zmierz napięcia miernikiem aktualnego Topowera w IDLE i STRESie. To powinno wiele wyjaśnić...
 15. Enermax? Ciekawa rzecz, tylko zastanów się, czy potrzebujesz tak mocnego zasilacza. Twór Topek powinien radzić sobie bez większego zająknięcia. Która wersja Topowera?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.