Jump to content

blasphemy

Stały użytkownik
 • Content Count

  1517
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Pozytywna

About blasphemy

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 10/11/1986

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. blasphemy

  Diablo 3

  Szkoda kasy, w dodatku marquise gemy lecą bardzo często, a na torment również imperial gemy.
 2. blasphemy

  Diablo 3

  Po dodatku gra jak dla mnie zyskała ogromny powiew świeżości, gra mi się dużo lepiej, niż tuż po premierze. Wreszcie godziny zainwestowane w grę mają realne przełożenie na siłę postaci i w ogóle nie odczuwa się braku AH, wręcz przeciwnie - chcesz coś zdobyć, graj, graj, graj :) Szczególnie podoba mi się rozwiązanie kwestii gemów - opłaca się wysupłać ostatnie srebrniki na podniesienie ich o kolejny poziom. Mam nadzieję, że zrobią coś z kwestią farmienia nagród za bounty, bo zauważyłem, ze większość znajomych przerzuciła się na bezmyślne robienie tego na normalu (czyli powrót do motywu farmienia mp0-mp1 silnymi postaciami, bo wyższe poziomy trudności się nie opłacają).
 3. Będzie spora różnica, według mnie warto dopłacić. 4GB ramu, i5 i brak ssd to marna opcja, skoro i tak wydajesz tyle kasy.
 4. Mam i polecam. A jak dokupisz SSD, to już w ogóle rakieta. Nie wiem o co chodzi z jakością wykonania, osobiście nie mam do czego się przyczepić.
 5. Sprzedaj na bitcurex.pl, nie wymaga weryfikacji.
 6. Jak ma tyle skoczyć, to chyba lepiej kupić, niż kopać? Zresztą skoro czytasz, że ma skoczyć, to pewnie spadnie ;)
 7. Zależy na jakiej giełdzie, na mtgox po tych cenach sprzedało się kilkadziesiat tysięcy btc.
 8. I bardzo dobrze, że wielu leszczy się wycofa, bo przez nich kurs jest jak chorągiewka. Najlepszym, co może się przytrafić bitcoinowi, to własnie stabilny kurs (nieważne jaki, po prostu stabilny). Tak było za czasów działania serwisu bitcoinica, bo można było grać na krótkich pozycjach, przez co kurs był trzymany w ryzach. Teraz można grać tylko na wzrosty, stąd takie huśtawki i ciągłe golenie baranów.
 9. Tylko, że teraz sytuacja jest zupełnie inna.
 10. blasphemy

  Diablo 3

  Ja czekam na dodatek, może wtedy gra uzyska drugą młodość, bo aktualnie od 3 miesięcy jest dla mnie trupem. Póki co młócę w PoE i muszę powiedzieć, że od czasu D2 żadna gra mnie tak nie zassała.
 11. blasphemy

  Path of Exile

  Jakby ktoś chciał wspólnie popykać (najlepiej mapy), to oferuję lvl 72 ele bow maraudera. IGN: TehBowzor. Grywam głównie wieczorami, na tygodniu.
 12. blasphemy

  Diablo 3

  Nie ma sensu, blizz nic z tym nie robi.
 13. blasphemy

  Path of Exile

  Na pewno nie da się odkręcić, a co do zdobywania gemów - możesz kupić od innych graczy.
 14. blasphemy

  Diablo 3

  Wczoraj i dziś zdązyłem trochę pograć w PoE i wiem, ze do d3 nie wracam aż do wyjścia dodatku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.