Skocz do zawartości

funks

Użytkownik
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia funks

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Witam serdecznie. Pojawił się dzisiaj problem z odtwarzaniem dźwięku. Wczoraj wszystko działało tak jak powinno (czyt. głośniki, słuchawki). Mam głośniki Creative Inspire P5800 5.1 (karta SB Live 5.1) które dzisiaj odmówiły odtwarzania jakichkolwiek dźwięków. Nie wiem czy może to być problem zasilania, ale przy włączaniu ich pilotem, zapala się na nim lampka sugerująca, że są włączone. Co ciekawe, gdy pod pilota podepne słuchawki, gra w nich muzyka i wszystkie inne dźwięki. Z góry dzięki za zainteresowanie tematem i ewentualną pomoc.
  2. funks

    Modernizacja

    No to pozamiatane...dzięki za rozwianie wszelkich wątpliwości Pozdrawiam
  3. funks

    Modernizacja

    Nie no, to akurat rozumiem, że C2D jest daleko z przodu w stosunku do P4 (zastanawiałem się tylko, czy będą mi tak bardzo potrzebne te dwa rdzenie;) ) W takim razie jaką płytę byście polecili pod C2D E4300? Przede wszystkim ma być stabilna i wytrzymała (bo nie wiem kiedy znów będę coś zmieniał;) ) A jeśli chodzi o grafikę, to od kogo? Czy różnice między poszczególnymi producentami są bardzo widoczne? (jeśli w ogóle są?!)
  4. funks

    Modernizacja

    Ok, niech nawet będą te dwa rdzenie...nie chcę wywoływać kłótni, ale jak w praktyce wygląda ich (procesorów) przewaga nad takim, dajmy na to, P4? (mam tu na myśli zastosowania czysto praktyczne, a nie to, że lepiej wypada w SuperPi itp) Może powinienem na początku napisać, że kręcić go nie planuję, tak jak i grafiki (stąd 7600GT, tylko, która?). No i pytanie, które mnie strasznie nurtuje, mianowicie dlaczego Abit, a nie np. Asus?
  5. funks

    Modernizacja

    Mam swoje typy, ale zapytam...a nóż ktoś dobrą radą poratuje;) *Jedyne czego jestem pewien, to procesor (P4 631 3.00GHz s775). I niby wybrany, ale pojawia się problem: 'Jaką do tego płytę gł?' *Jeśli chodzi o grafikę, to też jestem raczej zdecydowany (jakaś 7600GT), no właśnie tylko która?! *Pamięci ma być 2GB, ale z tym chyba większego problemu nie będę miał (jak ktoś ma jakiś typ, który deklasuje resztę, za przystępną cene, to chętnie się zapoznam:) ) *Całość będzie zasilana z Tagana 420W Prosiłbym o sensowne propozycję osób, które się na tym znają i potrafią swoje wybory poprzeć argumentami (stwierdzenia, że "X" jest lepszy niż "Y" w stylu: 'bo jest poprostu lepszy' do mnie nie trafiają, a poza tym, wystawiają mierną opinie o forum) Pozdrawiam i liczę na jakąś konstruktywną dyskusję, jeśli się takowa wywiąże.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...