Jump to content

muflon31

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About muflon31

 • Rank
  Newbie
 1. Hijackthis nie pomógł. Jak zrobić kopię systemu? I co robi ten ghost?
 2. Rzecz w tym, że w stanie IDLE wszystkie procesy pokazują 0% (poza Menadźerem 1-3%)
 3. Na początek info o kompie: Windows XP Unicode / 16 Bit char (Media Center Edition 2005) BIOS vendor: Phoenix Technologies, LTD BIOS version: 6.00 PG BIOS date: 10/28/2005 System manufacturer: FUJITSU SIEMENS Product name: P4M-915GD1-LF CPU manufacturer: Intel P4 630 Current CPU speed: 3000 MHz External clock: 200 MHz Intel I82801FB chipset Grafika: NVidia 7300LE HDD: Seagate 250 SATA DVB: Technotrend S2-3200 Chłodzenie: wodne Problem, z którym walczę polega na tym, że po uruchomieniu systemu uzycie procesora pokazywane przez "Menedżer zadań Windows" oscyluje w granicach 35-45
 4. Skusiłem się na Thermaltake Aquarius II za 25zł (tak na prawdę skusiła mnie okazyjna cena). Jak się nie zmieści na karcie to wyląduje na Allego. Co sądzicie o tym bloku?
 5. Ze wzgledu na ciasną obudowę zamierzam chłodnice i pompę umieścić poza kompem. Zastanawiam się jednak jakiego rozwiązania użyć aby komp był jednak w mierę mobilny (kwestia rozbudowy itp). Komp typu mediacenter w szafce RTV więc aby cokolwiek pogrzebać mu we wnętrznościach muszę go całkowicie wyjąć z szafki. Co zrobić aby w prosty sposób (najlepiej bez spuszczania płynu z wc) odłączyć się od układu chłodnizo-pompowego? Co sądzicie o TAKIM rozwiązaniu? A może jakieś inne sugestie?
 6. A czym usunąć starą pastę (wata+jakaś chemia)? Chińskie rączki strasznie upaprały GPU.
 7. Tak, moja obudowa jest b.niska i blok nie może wystawać ponad kartę. Dzięki za sugestie co do XG1, ale będę musiał chyba w nim wymienić krućce na proste (tak aby węże odchodziły rownolegle, a nie prostopadle do karty). A co sądzisz o tych blokach? Abadon GPU Lite 3 Thermaltake Aquarius VGA I co z tymi aluminiowymi Zalmanami? Nie bedą się gryzły z miedzią?
 8. Mam bardzo "ciasną" obudowe (SCALEO E). Karta bez stresu grzeje się w niej do 76 stopni. Do tego komp stoi w szafce RTV. To wszystko daje niezły piekarnik. Pomyślałem więc o WC. Zgromadziłem już: - pompa cwu Wilo (bezszelesta - dla mnie bomba) - chłodnica z Opla - dwie chłodnice połaczone z wiatrakiem - blok na CPU SF2 Wszystko wyrzucam za obudowę, a właściwie za szafkę RTV. Komp ma robić za mediacenter i krytyczne jest dla mnie abym go nie słyszał w salonie. Musiałem rownież wymienić wiatrani na zasilaczu, bo oryginalne strasznie ryczały Blok nie powinien zajm
 9. To karta typu low-profile z pasywnym chłodzeniem (nieefektywnym). Dwa otwory mocujące pod radiotor w rozstawie 55m. Jaki blok wejdzie na to ustrojstwo?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.