Jump to content

stepnikp

Stały użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About stepnikp

 • Rank
  Uczestnik
 1. Witam wszystkich, jestem początkujący i mam problem. Przy zakładaniu kont w cba niestety nie wybrałem swojej domeny, teraz chciałem ją podpiąć w domeny.tv Wpisałem DNS i niestety nie przekierowuje mnie na moją stronę. Wcześniej przekierowało zanim DNSy wpisałem jednak nie mogłem podstron dodawać do zakładek bo zawsze pierwsza strona się ustawiała. Idzie to zmienić ?
 2. Witam, mam problem. Posiadam kamerę JVC z dyskiem. Nic cudownego, ale na moje potrzeby ok. Nagrywa w jakimś formacie, do końca nie wiem jakim ale znalazłem do tego kodeki. Problem w tym, że mnustwo miejsca zajmuje. Chciałem to zmienić poprzez konwersję w Any Video Converter jednak kolor stał się mniej intesnsywny i co najgorsze proporcje ekranu się zmieniły (obraz się zwęził) mimo zastosowania tej samej rozdzielczości. Jaki program byście zaproponowali bym mógł mieć avi po konwersji ?
 3. Jednak wolałbym jakby mi się ktoś tego podjął.
 4. Jeszcze nie zamknęli. Szukam sprawdzonych rozwiązań, bo moje próby nie poszły za dobrze. Mam pytanie. Jeśli zainstaluje forum na darmowym serwerze typu phorum, to czy mogę później przeniść forum wraz z całą zawartością na swoje konto, czy oni są właścicielami ?
 5. Wolałbym gotowe forum, chyba że niewielkie koszty by mi towarzyszyły przy instalacji przez kogoś forum na moim serwerze. jimasek możesz link podać ?
 6. Witam. Piszę do Was za zapytaniem. Chciałem otworzyć forum własne małe, ale z aspiracjami. Wybrałem phorum.pl. Niestety jak przychodzi o pomoc to zero odezwu. Poczyniłem tam duże prace, ale nie wiem czy istnieje możliwość eksportu działów na inne forum. Co polecicie najlepiej z damowego forum. Najlepiej jakby była kiedyś możliwość przeniesienia to na swoje prywatne forum.
 7. Aha, czyli niemożliwe z poziomu mojego komputera ?
 8. Witam wszystkich, Posiadam program pocztowy Microsoft Office Outlook 2007. Chciałem zrobić taki myk jak cofanie się w czasie. Potrzebuję, by wiadomośc wysłana przykładowo dzisiaj przez kogoś widniała w odebranych z datą wczorajszą. Zmiana daty w Windowsie nic nie daje :)
 9. Tak, to bym tak zrobił , jednak tamten komp nie uruchamia się dlatego tego kupiłem. Płyta lub zasilacz ale już nie szukałem przyczyny.
 10. Witam. Zrobiłem tak: Uruchomiłem GParted. Usunąłem wszystie partycje, zainstalowałem 2 nowe NTFS. Następnie sformatowałem go również tym samym programem i przeszedłem do instalacji XP. Jednak błąd okazał się ten sam... Miałem inny komputer (identyczny bez mała) z zainstalowanym XP. Przeniosłem dysk i działa super. Wina dysku ?
 11. Witam wszystkich, zakupiłem Dell Optiplex gx 280. Wersja small deskop. Mam też innego i działa dobrze. W tym jednak nie mogę zainstalować ani Wndowsa XP ani 7. Zrobiłem zdjęcia komunikatów może komuś pomoże. Zmieniłem CD-rom wraz z taśmą i nic. Używałem pożyczonych Windosów i nic. Ciągle te same komunikaty. Muszę serio mieć starszy Windows? Chyba aktualizacja BIOSu nie jest potrzebna ? Szukałem coś o ustawieniach w BIOSie właśnie, ale chyba nie tędy droga. Może ktoś pomoże?
 12. Witam. Komputer podłączony do internetu i rozdzielony sliterem na 4 wyjścia przy kasach. Będą puszczane spoty avi jak i swf. Ustawianię ręcznej pętli męczące jest.
 13. Witam serdecznie, przeszukałem wstępnie Internet bez większych rezultatów, więc chciałbym zapytać. Poszukuję programu, który mógłbym zainstalować na swoim komputerze stacjonarnym. Program służyłby do emisji reklam na telewizorach w markecie. Scala chyba takimi nośnikami się zajmuje, jednak jest zbyt droga. Poszukuję chociaż póki co instrukcji obsługi bym wiedział jak to wygląda i z czym to się je. Znalazłem też http://www.hyundaimbox.pl/mBox_L110.html jednak takie rozwiązanie mnie nie interesuje. Jeśli zły dział, to proszę o przeniesienie i o pomoc :)
 14. Potrzebuję pomocy. Posiadam laptop jak w tytule. Ostatnio pojawił się problem. Gdy ładuje się Windows wszystko pięknie działa, jednak gdy przychodzi do miejsca gdzie się loguję, to pojawiają mi się krzaczki jak w załączniku. Czasem się uruchomi jednak po jakimś czasie to samo, a czasem uda mu się dłużej podziałać. W trybie awaryjnym póki co działa ile chce. Gdy działąm na programach nie działających w Windowsie to jest wszystko ok. Wyczyściłem w kurzu laptopa i stacje. Wgrałem nowego Windowsa i bez zmian. Działałem na wyjściu dvi-d, zmieniłem kable i nic. Zmieniłem na stare RGB wyjście i by
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.