Jump to content

Witt

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Witt

 1. Tez jestem na kupnie (za podobną kwotę) i myślę o takim czymś: http://allegro.pl/item473084121_acer_5930_...p_za_jhl90.html
 2. ja mam 3000 64 amd (1,8GHz) 1,25 gb ramu (ddr) gf7300gt Na 1024x768 da się grac lajtowo (na średnich detalach, nie próbowałem jeszcze nic zmieniać w ustawieniach - może wycisnę coś więcej : P)
 3. A jak z optymalizacją samej gry? Chodzi mi o wymagania w porównaniu do TW (bo TW chodziło mi tak średnio-dobrze :rolleyes: ) i nie wiem czy jest sens w ogóle myśleć o RA3
 4. Niestety u mnie też jest coś takiego <_<
 5. Powiedzcie mi co robię źle ;) Jak zmieniam sygnał z cyfrowego na analogowy to monitor przechodzi w stan czuwania i tyle... . No to wyłączyłem kompa i odłączyłem kabel dvi, aby wystartował na subie to w dosie wszystko ok, ale jak już się włączył windows to wyskoczyła informacja że zły przedział odświeżania 68-85hz (czy jakoś tak) a mam ustawione na 60hz. Po tym znowu podłączyłem DVI, w windowsie ustawiłem mniejszą rozdzielczość i większe odświeżanie 75hz (żeby było w tym przedziale), no i zmieniłem sygnał na sub i dalej to samo ( napis "analogowy tryb oszczędny" i czarny ekran). Na DVI wszystko chodzi spoko, ale w przyszłości będę podłączał konsole do dvi a kompa chciałbym podłączyć do SUB'a. help :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.