Jump to content

korkodylek

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About korkodylek

 • Rank
  Newbie
 1. Jak to zablokować w routerze nie mam pojęcia, bo nie wiem co to jest za ruch (mój router nie puszcza tego z WAN na LAN, D-Link 524). Zrobiłem mały rekonesans po znajomych, którzy mają internet MM i u nich to samo, kontrolka miga jak wściekła. A, i to nie jest normalne bo wcześniej tak nie było. Chyba, że MM coś kombinują.
 2. Ja jako obecny i wieloletnni klient nie mam kłopotów. Down chodzi tak jak powinien. Natomiast mam taką rzecz do Was: Jak zawsze ta kontrolka na modemie sygnalizująca transmisję danych świeciła światłem ciągłym (gdy nie pobierałem nic ofkors) tak teraz cały czas mruga. Ruter nie puszcza tego ruchu dalej, bo lan nawet nie mrygnie. Nawet gdy komp jest wyłączony diodka na modemie mryga. Kiedyś mrygała tylko wtedy, kiedy była jakaś transmisja. Co to może być?
 3. Współczuję Twojej córce. Tyle powiem i nie mam zamiaru polemizować. Cześć.
 4. Macie w domu kogoś wierzącego w to ten tego boha czy jak mu tam? Ja mam. Żonę. I niestety chce mi posłać córkę do komunii w tym roku. Szlag mnie trafia, że przyjdą goście i będą świętować dziecka NIEŚWIADOMĄ decyzję. HeatheN Skan dowodu osobistego chcesz? Mam 36 lat.
 5. jonas Twój podpis dokładnie odzwierciedla moje odczucia do wiary (jakiejkolwiek). Ja właśnie 10 lat temu wyszedłem z kibla. Amen. (cokolwiek to znaczy) Nadchodzi nieraz taka chwila, że trzeba albo srać, albo opuścić wychodek.
 6. Przestańcie ciach!lić! Boga nie było, nie ma i nie będzie. To jest ludzki wymysł. Ja już dawno (10 lat temu) dokonałem apostazji. Ciocia chrzestna mnie wyklęła ale to mała strata, i tak jej nie lubiłem. A ha! Do czego dążę: Bez tego waszego boga czy jak to tam nazwać, buddy, allacha, jachwe? jakoś żyję i świetnie daję sobie radę. Niech posążek będzie z Wami.
 7. Tak. Zwłaszcza między pierwszą w nocy a szóstą rano. Kilka razy ostatnio tak się zdarzyło. Gorzów Wlkp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.