Jump to content

Salet

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Salet

 • Rank
  Newbie
 1. Wyjściem słuchawkowym? Pierwsze słyszę. Heh, dzisiaj, po 17 dniach wrócił mój monitor (miał zepsuty jeden z guzików). Na szczęście, odesłali mi mój egzemplarz tylko wymienili klawiaturę (matryca była bez badów). Na jakich ustawieniach jasności/kontrastu/gamma/kolorów pracujecie? Nie umiem ustawić tak, by wyglądało bardzo podobnie jak na starym CRT.
 2. Dzwoniłem do LG. Pan powiedział, że można sprawdzić stan naprawy na stronie RAGZ (ten cały serwis) albo do nich zadzwonić. Na stronie nie ma w bazie mojego monitora, dodzwonić się nie da. Na szczęście, poczytałem w necie, oni po około 7 dniach roboczych otwierają w ogóle tą paczkę i rejestrują w systemie i wysyłają nowy. A dodzwonić się do nich nigdy nie da. Czyli czekam aż mój egzemplarz pojawi się w bazie i na następny dzień albo dwa będzie u mnie. Tak na przyszłość, jakby kto wysyłał ;]
 3. Może mam po prostu zbyt czuły wzrok ;) Ponawiam pytanie... Jak długo wam wracał ten monitor z gwarancji? Ja chcę go z powrotem! Jak zadzwonię to mi powiedzą kiedy będzie nowy?
 4. To raczej kwestia przyzwyczajenia. Po 7 latach siedzenia na CRT szybko to dostrzegłem. Godzinę później już się przyzwyczaiłem i było ok. I nie było to jakieś super-ekstra wielkie rozmycie, tak troszkę :P Apropo, wysyłał go ktoś na gwarancję? Dokładnie tydzień temu zabrał mi go kurier, do dzisiaj go nie mam :/
 5. Kupiłem ten monitor 14 Stycznia, 16 w piątek już go używałem. Po przesiadce z 17' CRT byłem zachwycony wielkością, jednak szybko zauważyłem mankamenty LCD. Mam na myśli głównie efekt w grach - przy szybkim ruszaniu kursorem obraz jakoś taki dziwnie rozmazywał się. No, i te gradienty - przejście z koloru do koloru nie jest płynne. Cóż, jakoś się przyzwyczaję. Do tego nie teges była jaskrawość - strasznie waliło mnie po oczach. Chcąc to zmniejszyć przyciskami na monitorze, stwierdziłem, że akurat ten od zmniejszania nie działa :/ Kompletnie nie ma na nim oporu, nie reaguje. No cóż, w poniedziałek zadzwoniłem, we wtorek tydzień temu przyjechali po niego. Czekam do dziś :/ Ja chce go spowrotem! :lol2: Za pomocą siły da się go trochę wyregulować. Głównie do przodu. Jak potrzebujesz bardziej, to z tyłu nóżki są takie dwie śrubki - odkręć je i przechyl monitor.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.