Jump to content

v3llin

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

v3llin's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Przywracanie systemu? Ale ja pierwszy raz włączyłem komputer i już nie dział ^^ Nawet pulpitu na oczy nie widziałem :) Ale już sobie poradziłem :) Teraz tylko jeszcze kwestia Internetu :) - nie wiem jak dodać mojego laptopa do Bramki Linksys ADSL Home Gateway...
  2. Ok, dzieki wielkie. Chociaż stwierdziłem że i tak lepszym wejście będzie reinstalacja systemu, gdyż po naciśnięciu alt+ctrl+dlt nic się nie działo. Odziwo ^^ komputer już działa. Teraz mam tylko jeszcze jeden mały problem - mianowicie jestem posiadaczem Bramki ADSL Home (http://www-pl.linksys.com/servlet/Satellite?c=L_Product_C2&childpagename=PL%2FLayout&cid=1152746121991&pagename=Linksys%2FCommon%2FVisitorWrapper&lid=2199115142B18) i nie wiem w jaki sposób dodać do tejże bramki mojego laptopa - samo wpisanie hasła do Routera na notebooku nie przyniosło sukcesu.
  3. Witam, Jakicz czas temu sprawiłem sobie notebook'a HP Pavilion dv5-1160ew. Gdy przyszedł od razu gow włączyłem, ustawiłem godzinę i datę, a potem zacząl się problem... Po stworzeniu urzytkownika i ustaweniu wszystkiego pojawia się okno z napisaem "Dziękujemy!" i tylko jedno opcja do wybrania (naciśnięcia) "Rozpocznij!". Nacisnąłem i ku moim oczom ukazał się pulpit bez ani jednej ikonki. Poczekałem 5minut... nic, 10min - nic. Po około Godzinie oczekiwania postanowiłem poprosić kogoś kto się na tym zna, o radę... Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.