Jump to content

hca1c

Stały użytkownik
 • Posts

  79
 • Joined

 • Last visited

hca1c's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Jeśli po każdym resecie ta wartość się zwiększa, to spróbój wymienić kabel. Ten parametr wskazuje na kłopoty z przesyłem między interfejsem na płycie, a dyskiem.
 2. Witam, mam dość dziwny, choć mały problem. Kupiłem sobie bowiem nowy kabel Sata do dysku. Podczas wkładania końcówki kabla do złącza usłyszałem kliknięcie. Zdziwiło mnie to, dlatego postanowiłem wyjąć kabel aby zobaczyć co to. Okazało się jednak, że kabel utkwił w złączu na dobre. Nie mam pojęcia dlaczego się zaklinował, próbowałem już dość mocno wyciągać i nic (płyta się gnie we wszystkie strony, a kabel dalej na miejscu :) ). Nie ma to wpływu na pracę komputera. Jakieś pomysły jak go wyciągnąć ? Kabel to najzwyklejszy Active Jet za 8 zł. Nie jest to ten z metalowymi zaciskami, a przynajmniej na widocznej z zewnątrz części wtyczki nie ma żadnych metalowych części.
 3. Tylko 3,19 dostępne, bo zapewne masz system 32 bitowy. W wersji 64bit miałbyś pełne 4GB. A z tymi bsod'ami to nikt Ci z fusów nie będzie wróżył. Opisz wszystko od początku do końca, to coś się pomyśli ;)
 4. Z tym ibx to chodzi chyba o I box. Feel III to takie same dziadostwo jak ten I box.
 5. Zadziała tylko w ff, bo tylko ona wyświetla tą niechcianą otoczkę - tak trudno czytać ze zrozumieniem ? Jak robisz jakieś obrazkowe menu z linkami, to naprawdę takie coś szpetnie wygląda.
 6. Zainteresuj się automatycznymi aktualizacjami bazy wirusów/programu. Może pobiera jakieś aktualizacje właśnie.
 7. Ogólnie to sklepy umywają ręce w takich sytuacjach. Zapewne usłyszysz, że w razie problemów masz się zwracać do gwaranta (czyli LG). Jeśli masz dowód zakupu, a sprzedawca nie jest cwaniaczkiem, to nie powinno być problemu. Akcesoria - jeśli w zestawie miałeś kable, to są one częścią zestawu.
 8. A program nie zrobił kopii rejestru sprzed zmian ? Powinien zrobić.
 9. Dla FF przydałoby się jeszcze: img { -moz-outline-style:none; } To usuwa taką brzydką Fajerfox'ową kropkowaną otoczkę, warto zastosować również do linków.
 10. hca1c

  Radeon Hd 4650/4670

  Jaka wersja systemu ?
 11. hca1c

  Radeon Hd 4650/4670

  Trochę się wpakowałeś, lepsza byłaby już 512 mb DDR3. (1 GB i tak nie wykorzystasz przy tej karcie)
 12. Wyłącz na chwilę zapory, antywirusy i sprawdź. Sterowniki sieciówki zainstalowałeś ? Adres ip jest stały czy pobierany automatycznie (DHCP) ? W tej sieci może jest router czy po prostu p2p (jeśli p2p, to musisz udostępnić połączenie internetowe drugiemu komputerowi) ? Jeśli router, to posprawdzaj zasady przydzielania ip, zapory, wszelkie blokady.
 13. Stawiam jednak na włączone oszczędzanie energii dla portów USB.
 14. Przy następnym zawiasie dokładnie spiszę numer, z tym że zawiesza się zupełnie losowo więc nie wiadomo kiedy to nastąpi :) Dysk był już wpinany w 5 różnych portów i nie pomogło. Żebym się nie pomylił : z SSC chodzi Ci o to co poniżej ? Co to zmieni w moim wypadku ?
×
×
 • Create New...