Jump to content

Conrad

Stały użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Conrad

 • Rank
  Uczestnik
 1. Bo butanem na 100% nie pospawam na twardo ok to wiem to jest jasne. Czy przy mapp różnica tej mocy będzie bardzo duża, czy takim palnikiem się naprawdę gorzej lutuje, czy po prostu trzeba troszeczkę dłużej grać i tyle?
 2. Zapomniałem jeszcze o jednej koncepcji, może skoro jestem laik nie produkuje nic masowo, i nie zarabiam tym na chleb to może kupić ten palnik na b ktorego nazwy nie umiem napisać + mapp gaz? Słyszałem że ryba tak działa, czy to jest gorsze od tlen + acytylen, wiem że jest droższe ale jak jest wydajnościowo?
 3. Witam Jestem totalnym laikiem, w tych sprawach, potrzebuję jakiegoś zestawu do lutowania twardego, mam nadzieję że mi pomożecie, i podzielicie się wiedzą żebym sobie krzywdy nie zrobił Smile To co znalazłem na allegro: Palnik tlen propan-60zł reduktor tlenowy 100zł bezpiecznik tlenowy 30zł butla z tlenem 250zł bezpiecznik propan 30zł reduktor do propanu 80zł + butla od kuchenki Czy jeżeli np. w opisie palnika jest napisane propan, a ja użyję butli od kuchenki z propan-butanem to będzie źle, to ma znaczenie? Taki zestaw ma racje bytu będzie to możliwe? Co o ty myślicie, czego mi jeszcze brakuje, dobry mam tok myślenia? Czy ja w ogóle nigdy w życiu nie lutując nie zrobię sobie krzywdy? Pozdr
 4. Witam ImageShack Album - 11 images Mam takie coś o tym myślicie? Czyli palnik na mappgaz będzie ok?
 5. NO fajnie wiem że potrzebuje kompresora, sry ale to mnie nie urządza, mam tam już 3 kompresory ten jest największy nada się? Jeżeli tak to dlaczego i jakie są jego parametry :-)
 6. ImageShack Album - 11 images Takie coś mam już nie wiem czy pakować się w jakąś rotarkę do pierwszego zestawu, czy to narazie wystaczy. W ogóle to przy wyboże kompresora jakie parametry bierzemy pod uwagę?
 7. Witam Tak się jakoś stało że postanowiłem zmarnować trochę tych pieniążków i spróbować coś z tym fc zrobić. Najpierw konkretna lista zakupów może akurat coś ktoś ma do sprzedania to mi będzie mógł wcisnąć. Chcę zacząć od palnika, fajnie jak by to było coś przyszłościowego, i coś takiego czym można było by już pospawa, ale czy to musi być palnik typu gaz+ tlen? Czekam na propozycje i opinie. W najbliższym czasie postaram się dorzucić konkretne informacje na temat części które mam.
 8. Witam Odświeżam temat gdyż znalazłem sobie nowe zabawki ImageShack Album - 13 images Nie dokonałem jeszcze dokładnych oględzin. Jak myślicie czy coś się może przydać, to już coś mocniejszego? Dało by na tym rade dual evapa?
 9. Co to jest ten slhx bo jakoś nie mogę zajarzyć ?
 10. Właśnie myślę nad opłacalnością bo na jedno jak na razie fc kupować palnik za 400zł ? Bez sens, aczkolwiek chciałem też się pobawić w cię cie chłodnic, robienie bloczków itd.
 11. Ten co wyżej dałem byłby czy nie warto ?
 12. Właśnie drogo taki zestaw aczkolwiek podobno do fc, a szczególnie do lutowania parowników taki acytylo tlenowy potrzebny, ale to nie na moje koszta. Czy jest możliwość lutować na twardo palnikiem na propan butan ? Takie coś znalazłem
 13. To chyba coś słyszałem to chodzi o to że jak by się ten tlen skończył i by go cofnęło do butli to razem z płomieniem i by to wybuchło ta? Dlaczego tego nie trzeba do propanu ? Mógłbym prosić o jakieś link ? Pozdr
 14. Do tego palnika nic nie jest potrzebne? Wąż oczywiście, ale reduktor jakiś zabezpieczenie żeby mi to nie wybuchło... Tak z tym reduktorem to co to jest właściwie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.