Jump to content

skam

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About skam

 • Rank
  Newbie
 1. Dzięki Kolobos, jesteś geniuszem! Zapodałem Usbfix, zrobiłem skrypt, rach ciach śmignęło i wszystko ok. Dzięki wielkie!
 2. @ Amante Niestety nie pomogło, dostałem komendę, że nie można znaleźć pliku autorun.inf. W combofixa prawdopodobnie nie będę się bawił, bo pewnie bym coś potężnie spier...ł 8O Cóż chłopaki, dzięki za pomoc, zostawię to tak, jak jest i poczekam na jakiś cud 8O Jeszcze jedno małe pytanie - czy ten "wirus" i te problemy z partycjami pozwolą mi zrobić kolejną partycję (chciałem wyodrębnić z dysku D partycję na kilkadziesiąt giga)? Czy jednak lepiej nie próbować?
 3. Tune Utility nie pomógł (choć naprawił parę rzeczy w rejestrze). Po kliknięciu PPM na partycję mam normalnie, "Otwórz"
 4. Zrobiłem to przed chwilą. Usunął dwa trojany/wpisy, ale problem pozostaje nierozwiązany, dyski nadal się normalnie nie otwierają.
 5. Witam. Mam problem z komputerem, otóż matka przyniosła na pendrivie z pracy (!) jakieś ustrojstwo, przez które nie mogę normalnie otworzyć żadnego z dysków (tj. po dwukrotnym kliknięciu pojawia się wybór: "Otwórz za pomocą"). Poszperałem w internecie, zrobiłem odpowiednie logi, jednak nie mam pod ręką nikogo odpowiedniego, żeby mi poradził, co dalej z nimi zrobić. Dlatego uprzejmie proszę Szanowne forum o rzucenie okiem na owe logi i doradzenie, jak zwalczyć to robactwo;-) Dodam, że wcześniej zrobiłem test za pomocą Malwarebytes Anti-Malware oraz Comodo Internet Security, oba programy pousuwały kilka wykrytych szkodliwych wpisów i plików, to jednak nie rozwiązało problemu... Poniżej wklejam logi OTL - Wklejka #452625 | Wklej.org GMER - Wklejka #452624 | Wklej.org oraz Hijackthis - Wklejka #452600 | Wklej.org Proszę o pomoc!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.