Jump to content

sentinel88

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About sentinel88

 • Rank
  Newbie
 1. no to teraz mogę być chyba tylko pewien tego, że kupię GOODRAMa... bo działa mi na tej płycie bez zarzutu zamówienie złożone na GR800D264L5/2GDC bo tylko do tych mogę mieć pewność, że nie będą robiły problemów z Gigabytem, w wydajności pewnie nie odczuje różnicy ale będę miał spokój już z RAMem do końca żywota tego komputera
 2. Nie zrozumieliśmy się chyba :wink: , chodziło mi o to czy ta druga para pamięci CL6 spowoduje spadek wydajności tej pierwszej pary 2x1GB którą już mam Chodzi o to, że będą teraz 2 duale i czy ten drugi dual-channel spowoduje spadek wydajności również tego pierwszego? Mam konto na Allegro :) , ale tam wybór tej pamięci GR800D264L5/2GDC jest mniejszy. Sytuacja przedstawia się tak: tą CL6 w ramach 'pomyłki' sprzedawcy mogę dostać za 100zł a CL5 mogę dostać za 111zł w neo24 (razem z dostawą do PWO)
 3. Witam, gdy zdecydowałem się już na zakup GR800D264L5/2GDC w jednym ze sklepów okazało się, że zamiast w/w mogą mi zaoferować dokładnie taką samą ale opóźnienie CL6... powiedzieli mi że nie zauważę różnicy pomiędzy pierwotną wersją CL5 a CL6 1. Czy są jakieś różnice pomiędzy tymi opóźnieniami i czy mogę je odczuć teraz bądź w przyszłości? 2. Czy jeżeli teraz wezmę dual-channel z Cl6 nie spowoduje już spadku wydajności tej pamięci którą już mam na płycie głównej czyli CL5?
 4. 1. Czyli inwestowanie w 2x 2GB to jednak niepotrzebny wydatek nawet mając na uwadze większe zapotrzebowanie WIN 7 64bit? Jeżeli dual-channel da w tym przypadku różnicę w wydajności to w takim razie w to zainwestuję. Nota bene to w 2008 roku wydałem na te pamięci 109 zł a teraz będę musiał zapłacić jakieś 110-115 zł - a podobno podzespoły komputerowe to jedna z najgorszych możliwych lokat pieniędzy :wink:
 5. Witam, obecnie posiadam 2GB pamięci pracujące w dual-channel GR800D264L5/2GDC i na mojej płycie głównej pozostają jeszcze 2 wolne sloty na kolejne kości. W związku z tym, że DDR II powoli ale jednak będzie odchodził w niepamięć chciałbym rozszerzyć ilość RAMu. Oczywiście na obecną chwilę posiadam WINDOWS XP 32bit ale kolejny system to będzie niewątpliwie WINDOWS 7 64bit, który ma naturalnie większe wymagania. Chciałbym zwiększyć RAM na obecną chwilę nie odkładając tego na później nauczony przykrym doświadczeniem, że w przypadku zmniejszania podaży kości pamięci ich ceny pójdą nieracjon
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.