Jump to content

kiisiio

Stały użytkownik
 • Content Count

  352
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Pozytywna

About kiisiio

 • Rank
  Uczestnik
 1. Mam Trigger Z używanego dosłownie kilka dni - nie podszedł mi mechanik - chcesz?
 2. kiisiio

  Dying Light

  Początek trzeba przebrnąć.. Potem trochę się wkurzałem jak poziom trudności rosnął razem z rozwojem postaci ale teraz widzę w tym duży sens. Coraz mocniej musze kombinować i z craftingiem i z szukaniem lepszych dróg. Już nie latam ulicami, teraz dachy, tunele, woda albo combo czyli tunel pod wodą i okazuje sie, że da się szybko dostać na drugi koniec miasta bez nawet cienia walki. btw. Macie jakieś miejsce na szybkie zdobycie większej ilości ostrz i areozoli? :D
 3. kiisiio

  Dying Light

  Ale to w zasadzie nie jest shooter ;) A sterowanie padem jest akurat w DL całkiem wygodne. Diablo 3 sobie po graniu na padzie nie wyobrażam już z klawiaturą i myszką choć kiedyś myślałem dokładnie odwrotnie. Ale Steam Big Picture sprawia, że jak mam do wyboru odpalić grę na X albo na PC to wolę PC. Konsole zostały mi do gier, których nie ma w wersji PC w zasadzie. Albo są w wersji PC ale np. nie obsługują pada bo są na Originie.
 4. kiisiio

  Dying Light

  U mnie wyłączenie mozilli i dorzucenie dodatkowych 12gb swapa na hdd (podstawowy na ssd) prawie wyeliminowało przycięcia (zdarzają się, ale już nie powodują zgonu po kilku sekundach przestoju). Trochę dziwnie brzmią zarzuty o wygodzie grania na konsoli w czasach kiedy wystarczy podłączyć PCta do TV przez HDMI a Steam obsługuje pada od Xboxa. Zwłaszcza, że DL ma sterowanie xboxowym padem od początku zaimplementowane w wersji PC. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby siedzieć na kanapie i młócić padem w wysokich detalach i 60-70 klatkach.
 5. kiisiio

  Dying Light

  Po patchu jest trochę lepiej. Chociaż to dziwne bo ogólnie mam wrażenie, że FPS jest minimalnie więcej natomiast przycięcia nadal się zdarzają choć już nie tak mocne jak przed patchem.
 6. kiisiio

  Dying Light

  Qrcze prawie bliźniaczy konfig. Czyżby te 2GB robiły taką różnicę? :o
 7. kiisiio

  Dying Light

  U mnie wszystko włączone i wysokie i kiedy mam ustawioną wysoką jakoś tekstur zżera 3300MB ramu grafy, całe 8GB RAMU systemu i jak przeskakuje na plik wymiany to zaczyna się dramat. Zmiana jakości tekstur na średnie powoduje zajęcie ramu karty na poziomie ok. 2200MB i zostawia ok 2GB wolnego RAMu dając płynne 50-70FPSów. Rozdziałka 2560x1080. i5-2500k@4,2 - 8GB - P67 - GTX970 Ciekawe czy to zoptymalizują. Inna sprawa, że różnica między ustawieniem tekstur na średnie a wysokie podczas gry jest symboliczna.
 8. kiisiio

  Path of Exile

  Poradźcie coś na Witchkę, doszedłem do 35 poziomu opierając się na samych czarach ofensywnych ale zaczyna być słabo. Jest jakiś sposób na to, żeby samemu blokować stworki czy trzeba się jednak opierać na przyzwańcach? Co radzicie? Co to jest ten Spell Totem?
 9. kiisiio

  World of Tanks

  Przecież główna zaleta premium tanka to brak kar za nie przeszkoloną załogę.
 10. kiisiio

  World of Tanks

  Eh... nie ma to jak SuperPershing przekonany o tym, że się go nie da spenetrować od frontu... :D 7/8 penetracji go niczego nie nauczyło.... :D
 11. kiisiio

  World of Tanks

  Ale przy przechodzeniu na następny czołg możemy mieć od razu 100%
 12. kiisiio

  World of Tanks

  Su-100 ze 122 urywa tyłek ;) Moim zdaniem kolejny kandydat do nerfa po Su-85 ;) Za tu buff Typa mi się baaaaaardzo podoba ;) T34 idzie w odstawkę ;)
 13. kiisiio

  World of Tanks

  A właśnie, czym się gra w 6tierowych? Chętnie bym się pobawił Su-100 albo KV-2 :D
 14. kiisiio

  World of Tanks

  o jezoo... chyba wolałem nie oglądać tego filmiku..
 15. kiisiio

  World of Tanks

  ODkupienie IS-3 mi trochę zajmie.. mogę w tym czasie grać Typem, ew. coś dogrindować..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.