Jump to content

DeMode

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

DeMode's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Byłem u kierowcy to mnie wyśmiał :o ja piernicze co za kraj :o W końcu puściłem w ostatniej chwili polfastem i jeszcze dostałem numer do gostka który nadzoruje moją paczuszkę na szczęście doszło na czas :) Jescze raz dzieki za ciekawe pomysły
  2. Chyba zartujesz z tym autobusem :D hehe dobre :D Juz troche poczytalem i widze ze w 1 poscie walnalem blad bo posrednicy to przecież to samo co duże firmy przewozowe ..POŚREDNICY.. Już znalazłem paru z polecenia np. pośrednik UPS'u polfast.pl dużo taniej a ta sama jakość. Pośrednicy tak działają że negocjują marżę z np. takim UPS'em w zależności do tego ile zleceń mają i wilk syty i owca cała a do tego niektórzy maja swoich pracowników którzy nadzoruja wysyłki. Nawet sie nie spodziewalem ze taki termat ciekawy sie zrobił z tego :) Dzięki za pomoc myślę że niedługo się podzielę decyzję i kolejnymi info. Pozdro:)
  3. Witam bardzo serdecznie! Mam do wysłania bardzo dużo paczek, w różnych terminach więc bardzo zależy mi na wyborze dobrego kuriera. Mam niestety bardzo złe doświadczenia z "dużymi" przewoźnikami (historie z sortowni? omg, :mur: )więc licze na polecenie jakiś pośredników. Jako że nie wysyłałem nigdy paczek za granicę bardzo liczę na waszą pomoc. Ja oczywiście również będę szukał informacji i opinii (taki już jestem, lubie podejmować przemyślane decyzje:)). Mam nadzieję że ten temat posłuży pomocą zarówno mi jak i innym zainteresowanym w przyszłości. Pozdrawiam!
  4. Witam, proponuję reset routerka a następnie aktualizację softu w routerze.
×
×
  • Create New...