Jump to content

IceDrink

Stały użytkownik
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

IceDrink's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-101

Reputation

 1. A powiedz mi za co AMD mają coś zrobić? Może za to, że są dużo mniejszą firmą i mogą mieć wpadkę ? A może Intela, że jest Molochem i robi sobie z ludzi w uja a ludzie to i tak tępe istoty bo zamiast powiedzieć nie to biorą w ciemno. Wystarczy mi sytułacja jaka była za czasów P4 kiedy "shit" był kupowany masowo a dobry produkt prawie ~wcale. A co do wydajności to szukać b.dokładnie nie będę ale wystarczy mi może link do tej strony Rozpoczęcie produkcji Intel Ivy Bridge http://oc-community.pl/topic/4403-procesory-ivy-bridge-od-7-do-25-szybsze/ Więc nie lotej bo miało tak być a jest nic
 2. Jak lubisz płacić za towar niezgodny z opisem to już twoja sprawa. PS.Właśnie taka jest rzeczywistość więc się obudź człowieku
 3. Chyba sobie jaja robisz teraz z ludzi. To tak samo jakby BMW w nowej M5 zapowiadał, że auto z 5s do 100 km/h miał zejść do 4s a podczas premiery masz 4.8s. Kpisz sobie czy co?. Jak coś już mówią to niech to robią tak jak zapowiadali.
 4. Eee +500 MHz "for what" miało być +20% do wydajności w zegar vs sb i oc rzędu 4.8-5 GHz było by zbędne bo pewnie taki ib z moimi założeniami wystarczyłoby 4.5 GHz i sb jest zjadany z zegarem około 5 GHz. A intel sobie poleciał w kulki jak zwykle to mamy wtopę. A ludzie jeszcze jak chwalili i się jarali na IB. Ja ze swojego punktu widzenia liczę naprawdę, że intel zrobi tak: teraz da skopane proce i naprawi je do zakładanych początkowych statystyk sprzed 2 lat (prawie) przed końcem bawienia się w socket 1155 lub architektury Sandy Bridge. Bo jak nie to wbijam intelowi kory i nigdy już więcej nie zobaczy ode mnie ani grosza w żadnej dziedzinie gdzie maczał swoje tłuste i brudne łapy. PS. Mieli jakieś 2 lata żeby IB było udanym procesorem a wychodzi na to, że dali ciała i to Bardziej niż AMD.
 5. Po pierwsze nie lotej bo masz te swoje magiczne 3D tranzystory ale skopane więc żeby się nie okazało, że te magiczne 77W będzie jadło jak 95W.
 6. Yyy Co oC ? A na początku kto się chwalił, że będzie +20% do wydajności w stosunku do SB. Miało być 22 nm proces tri-gate tranzystory i większa wydajność i mniejsze tdp. A jest nic. PS.Nawet na wikipedii piszę to samo ale widzę, że już to zminili bo jest od 5% do 15% a dla gpu jest od 20%
 7. Kurde kupując i3 2100 myślałem, że intel sobie w kulki nie poleci i te +20% do wydajności dla ib będzie a tak jest max 2-3%. Mam nadzieje, że te wszystkie sieciowe przecieki to "fake" i na oficjalnych testach będzie lepiej.
 8. Czyli będzie tak jak z pierwszymi core,że czekać na poprawioną rewizje procesora ?
 9. Uff bo już myślałem, że rdzenie CPU dały ciała a na szczęście to tylko te śmieszne GPU - które nie powiem twardo ciągnie fife 11 i nfs world.
 10. Ogi "1-24p bug mało widoczny ale zawsze" - możesz jaśniej bo ja akurat mam i3 2100, który tylko czeka na płytę główną,ram i zasilacz a ty mówisz o jakimś bugu.
 11. Hmm czyli Intel ma Faila mam nadzieje, że to wykorzysta AMD
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.