Jump to content

ntistudio

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About ntistudio

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

396 profile views
 1. Sprawdziłem w BIOS, jak włączę TURBO to wentylatory wyraźnie przyspieszają (hałasują na pełnych obrotach). Temperatura pod pełnym obciążeniem to max 54 C.)
 2. Płyta główna to Asus PRIME Z-270-P a chłodzenie to Thermaltake Frio Silent 14. Dodałem drugi, identyczny do oryginalnego z zestawu wentylator i podłączyłem go do złącza na płycie głównej 4 PIN rozgałęźnikiem: Gelid rozgałęziacz Y PWM 35cm CA-PWM-01
 3. Witam, Mam pytanie dotyczące dwóch wentylatorów PWM podłączonych za pomocą rozgałęziacza do zasilania płyty głównej 4 PIN. Zainstalowałem dwa wentylatory na radiatorze (ssący i tłoczący) W momencie gdy pracował jeden wentylator prędkość dochodziła do 1300obr/min, po podłączeniu do złącza dwóch wentylatorów pracują wolniej. Nie wiem czy wynika to ze zwiększenia wydajności czy też zasilanie 7V zostało podzielone na dwa urządzenia i teraz obracają się wolniej? Jak to jest z napięciem i sterowaniem PWM, ktoś ma z tym doświadczenie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.