Jump to content

malkoś

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About malkoś

 • Rank
  Newbie
 1. cześć, mam zamiar w najbliższych dniach nabyć laptop , za max 3000 zł. Cechy na jakich mi zależy to CPU i7 w raz z VT-d oraz AES NI - większość obecnie montowanych na płytkach PGA nie ma VT-d... RAM, 8 GB, ale koniecznie 1600MHz, ażeby nei trzeb ich wymieniać zaraz po zakupie :) Dysk - pojemność nieistotna, o ile będzie to 7200rpm. Grafika - GT640 oraz GT645M. Pytanie: czy ktoś widział w sprzedaży laptop z taka konfiguracją? Będę wdzięczny za każdą pomoc, pozdrawiam
 2. upgrade BIOU dysku pomógł, można zamknąc wątek
 3. Witam, posiadam laptop: Packard Bell TK87 i3, do tej pory pracował z dyskiem 500GB 5400 rpm, fabrycznie montowanym, chciałem zamontować Seagate Momentu hybrydowy - jego prędkość to 7200rmp , posiada również blok SSD 4GB. W laptopie jest najnowszy BIOS Wcześniej tego dysku używałem w laptopie HP 4320s - nie było żadnych kłopotów, natomiast w laptopie Packard Bell po zamontowaniu Seagate'a komputer restartuje się na etapie POST. Pomyślałem że to może kwestia zasilania , natomiast kiedy podpiąłem Seagte'a do zwykłej allegrowej przejściówki SATA - USB działa dobrze. więc wygląda na to, że to nie zasilanie. W BIOSIE laptopa nie ma żadnych opcji odpowiadających za wykrywanie dysku.. Chcę wyprobować SeaTools, i może wrzucić inny BIOS dysku. W między czasie, czy ktoś spotkał się z problemem, jakim jest to, że laptop nie przyjmie dysku 7200RPM ? Czy ktoś kto zna dokładne pobory energii dysków 2,5 cala dla 5400rpm oraz 7200rpm ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.