Jump to content

pxm

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About pxm

 • Rank
  Newbie
 1. hej, Czy jest jakiś sposób by w Armoury Crate Asusa, do zarządzania podświetlania RGB, by uzyskać osobne ustawienia dla każdego modułu RAM? Płyta obsługuje ARGB, kości to HyperX RGB. Widziałem na filmach na YT jak ludzie w starszej wersji tego softu ustawiają osobno efekty dla każdego modułu osobno. Czy rzeczywiście nie ma opcji w aktualnych wersjach? A może jest jakiś alternatywny darmowy soft? Dodam tylko, że programik dedykowany dla kości Kingstona HyperX też nie ma opcji ustawienia efektów osobno dla modułów. Z góry dzięki :)
 2. ok, wklejam zrzut z ASS Benchmark, po wypięciu i wpięciu ponownym dysku, czyli tak jak być powinno. Zaraz wrzucę screen, po wyłączeniu i ponownym włączeniu kompa
 3. witam, Próbuję podłączyć SSD (pod SATA3) jak w temacie. Niestety dysk wykazuje bardzo słabe osiągi w HD Tune na poziomie tylko 170MB/s. Kombinowałem na wszystkie sposoby (wymiana sterów SATA, podmiana kabli, portów etc). Doszedłem do tego, że problem przestaje istnieć jak podczas pracy kompa, odepnę na chwilę przewód zasilania od SSD i wepnę z powrotem. Wtedy transfery są OK (ponad 500MB/s). Gdy komp. zostanie wyłączony i ponownie włączony znów wydajność dysku jest mizerna... :-/ Co to może być? Dwa dni z już z tym walczę.... Z góry dzięki za wszelkie sugestie. ps. Płyta kompa to Asus M5 A99X EVO.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.