Jump to content

SPAZ

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by SPAZ

 1. SPAZ

  Myszka po g502?

  Witam, chcę zmienić myszkę Logitech g502 i zastanawiam się czy iść w stronę bezprzewodowych myszek jak g703, g603, czy w ultralekkie z dziurami które ważą około 60-80 gram typu glorious model o. Moja obecna g502 jest za ciężka. Pozdrawiam
 2. Witam, do pc z płytą główną asus Z370 plus gaming dodałem dysk Crucial P1 1TB m.2, po włączeniu komputera włączyły się wentylatory i tyle, czarny ekran nawet nie było biosu. Po usunięciu dysku nadal było to samo, odpiąłem kartę graficzną aby dostać się do baterii biosu, ponieważ clr cmos nic nie dawało, o dziwo komputer uruchomił się bez nowego dyski I bez karty graficznej, po włożeniu nowego dysku ale nadal bez karty komputer się włącza, nowy dysk działa ale jak już włożę kartę graf to czarny ekran i bez biosu, potem znowu kombinacja aby chociaż bios wskoczył, i wkładam kartę i koniec, nie mam już pomysłów co jeszcze sprawdzić, raz tylko się uruchomił ze wszystkimi komponentami to zawiesił się całkiem na wpisywaniu Pinu do windowsa, i zgasły wszystkie peryferia. Ma ktoś jakiś pomysł? Czy dysk coś mógł uszkodzić? Czy ja podczas instalacji dysku?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.