Jump to content

smog11

Użytkownik
  • Posts

    6
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by smog11

  1. A co z Redmi 5 Plus? SD625, 4 GB RAM i 64 GB wbudowanej. Czy za 820 zł będzie w miarę dobrą opcją?
  2. Całkowicie nowe na pełnym VAT 23% z pełną gwarancją realizowaną przez producenta (lub sklep) masz tutaj w dobrej cenie.
  3. A może Honor 10. Niebieski albo srebrny wyglądają rewelacyjnie. Mają świetne parametry i rozmiar oraz czytnik taki dobrze skrojone do codziennego użytkowania.
  4. Hey. witam serdecznie wszystkich. Pojawił się problem z pingami. Do tej pory miałem Neo 8Mb i standardowego liveboxa, jeszcze tego trójkątnego pierwszej edycji. Po podłączeniu go do kompa przez kabel średnie pingi na określonych serwerach polskich w qlive miałem 32-35, czasami dochodziły do 42. Na zagranicznych wiadomo więcej, około 60. Podpisałem przedłużenie Neo w tej samej opcji ale bez ich routera i zrezygnowałem z TV, kupiłem router TP-Ling TD-w8961ND v2 i po podłączeniu go przez wifi do komputera (odległość około 4m) z tymi serwerami mam teraz pingi na poziomie 52- polskei i jakieś 68 zagraniczne. Proszę mi powiedzieć, bo całkiem się na tym nie znam, czy połączenie przez WIFI może powodować duże dodatkowe opóźnienie? podłączyłem kablem i wynik dokładnie taki sam. Czy w tepsie (orange teraz) mogli coś nagrzebać? pozmieniać jakieś ustawienia, pasma, nie wiem co tam jest? Czy mogę iść do nich i coś działać? konfig i soft na kompie nie uległy żadnej zmianie. speedtest.pl pokazuje pingi 33 podobnie jak wcześniej (przez wifi i kabel) speedtest.net pokazuje pingi 55, czasem i wyższe a wcześniej pokazywał podobnie do .pl czyli koło 33-35 (przez wifi i kabel)
×
×
  • Create New...