Jump to content

cBL

Użytkownik
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cBL

  1. Szukam laptopa 15 cali w okolicach 2500 złotych (im mniej tym lepiej, bo na słabszym kompie mniej będę grał i w dodatku trochę zostanie w kieszeni). Głównie będę kodził ale też chciałem od czasu do czasu pyknąć sobie z dziewczyną w L4D2 albo portal. Nie wiem czy brać z fullHD czy starczy mniejsza rozdzielczość. Obok będzie przez większość czasu stał zwykły dołączany monitor. Bez systemu operacyjnego, z jak najmniejszym dyskiem (najlepiej 128 SSD bez HDD), bez napędu optycznego (dość ważne dla mnie).
  2. Witam, to mój pierwszy wpis więc wypadałoby się przedstawić. Jestem Kacper mało znam się na komputerach. Znalazłem laptop Garmin Aspire V3-772G-747a8G1TMamm NX.M9VEP.001 http://www.morele.net/laptop-garmin-aspire-v3-772g-747a8g1tmamm-nx-m9vep-001-602543/ i zastanawiam się nad jego kupnem. Ma to być laptop dla mojej dziewczyny głównie przeznaczony do pracy w w różnego rodzaju programach typu cad, 3d max itp, sporadycznie do gier, ale dobrze wiemy jak to się skończy. Moje pytanie brzmi: czy będzie on nadawał się do tego typu zadań i czy firma acer stała się firmą poważną? Jeżeli nie, proszę o jakieś propozycje laptopów w podobnym przedziale cenowym i o zbliżonej wydajności. Z góry dziękuję.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.