Jump to content

Spenser

Stały użytkownik
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Spenser

 1. I co normalnie tylko cyną połączyłeś bez żadnego klejenia skrobania zaklejania jak to piszą na stronach???????
 2. A słyszeliście o drutowaniu może ktoś tego próbował??
 3. Odblokować ale jak?????? Ja próbowałem sposobu połączenia nużek drucikiem ale nic nie dało wie ktoś jak to zrobić dokładnie albo zna lepszy spób(oprucz klejenie skrobania przyklejania taśmy na jakiś rowkach)??
 4. Polecam 322 rdzeń i 614 pamięci tylko tyle przyjmuje jeśli podkręcam odblokowaną zakładką ze sterownika nvidi. Wie ktoś czy można zmierzyć temperaturę w tej karcie??
 5. Czy na tej karcie można zmierzyć temperaturę??
 6. Ja mam prolink 5200 fx ultima da się tam zmierzyć temperaturę??
 7. noose ja się za bardzo nie znam ale wydaje mi się że na sprzętowym nie można zainstalować windowsa. Chodzi o komp z zainstalowanym 98SE z którego jest zrobiony router(wiem że beznadziejnie zrobione). Dzięki Walker3d za stronkę, troszkę skomplikowane i gdyby ktoś miał prostszy sposób :D
 8. Jak już sam temat wskazuje chodzi o to jak przekierować porty na routerze z windows 98SE? Jakbyście mogli na ten temat odpowiedzieć albo najlepiej podać stronki na których jest to opisane :wink:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.