Jump to content

servisco

Stały użytkownik
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

servisco's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Tak jak w temacie. Wie ktoś jak zwolnic transfer przeglądarki na np. 40kb/s bez żadnego instalowania programów (netlimiter) ewentualnie może jest jakaś wtyczka ???
 2. Jestem w sieci osiedlowej i internet działa mi po rozpoznaniu karty po MACU adres jest przydzielany przez DHCP. Mam 2 kompy i chciałem je rozdzielnic niezależnie. Czy da się to rozdzielić przez router lub inne urządzenie tak żeby mu wpisać adres MAC mojej karty ???
 3. zainstaluj sobie konnekta ze strony www.konnekt.info - z tlena korzystałem 1,5 roku ale co jakiś czas sie sypał konnekta mam juz pół roku i jak narazie 0 problemów - wógle posiada bardzo dużo pluginów :]
 4. A ja mam pytanie. Czy na GA7-VAX pójdzie dysk 200GB czy bedzie problem ???
 5. A ja mam pytanie. Czy na GA7-VAX pójdzie dysk 200GB czy bedzie problem ???
 6. hmmm ale wogóle to komp się powinie uruchomić na 133 dlapamieci ale sie nie uruchamia :(
 7. a ja mam taki problem że mam wgrany bios "honey X" i niechce mi się uruchamiać komp na magistrali 100/133 na Duronie 1GHz pamieci mam 333 MHz i timingi mam ustawione na jak największę czy wiecie co moze być nie tak ???
 8. ok już mi wysyła - trzeba było zainstalować program "IrCOMM2k" i na easy GPRS normalnie mi wszystko działa :)
 9. tak używam easy GPRS i SamsungPhoneManager i na oby2a program mi sie zawiesza
 10. Mam problem z IRDA komputere sie łaczy z telefonem ale nie idzie nic przesłać do telefonu jakby ktoś wiedział co jest nie tak to proszę o odpowiedź. THX
 11. ja też mam ten problem ;( i nie wiem czemu tak jest sprawdzałem już wszystko, ramy, hdd, taśmy od HDD i dalej mam błędy CRC !!! - czym to może byc spowodowane ?? P2P ciągnie mi bez błędów a z ftp niestety z błedami (flashget, getright, total commander)
 12. ok dzięki wiedziałem, że jakoś sie da w końcu polak na wszystko sposób znajdzie :D
 13. a ja mam pytanie jak umieściliście 2-go Papsta (80mm) od spodu - trzeba coś przerobić, bo mi tam sie nie mieści :(
 14. ok skanuje te porty (137,138,139) i dalej nie idzie zobaczyć mojego MACa :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.