Jump to content

alexandro

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by alexandro

 1. Po długim namyśle padło na Asusa G752VT i po miesiącu użytkowania jestem bardzo zadowolony. Dzięki za pomoc.
 2. Odpaliłem w sklepie 2 piosenki na youtube z tych samych linków co słucham w domu na lenovo z jbl i jakość dużo słabsza. Głośniki zewnętrzne są wyjściem, ale muszę zamknąć się w 6000 zł i ani złotówki więcej, a przez dodatkowe głośniki muszę wziąć z innym gorszym podzespołem. Szukam czegoś innego z 17 calówek, ale raczej bieda, szczególnie lenovo mocno ograniczone.
 3. Wziąłbym Asusa polecanego powyżej, ale po sprawdzeniu głośników chyba odpuszczę. Niby to nie jest najważniejsze, ale zależy mi na niezłych głośnikach np. JBL montowanych w Lenovo. Tyle że Lenovo w modelu Y700 montuje grafę GF960M, a w Asusie mam 970M. Może jeszcze coś innego do polecenia z 17 calowych? Jak grają głośniki z tego MSI powyżej?
 4. Laptop z systemem, ten co wkleiłeś sporo ponad budżet. SSD jednak odpada, potrzebny mi tylko dysk zewnętrzny. Muszę się zamknąć ze wszystkim w 6000 zł max.
 5. Poszukuję laptopa do 6000 zł z dyskiem SSD, chyba 120 gb wystarczy, z systemem. Koniecznie 17 cali (nie wchodzi w grę zakupienie 15" + monitora). Laptop do codziennego użytkowania, gier typu CS GO, może FIFA. Zależy mi na niezłych głośnikach wbudowanych, teraz mam Lenovo z50 z JBL i głośniki są naprawdę spoko. Laptop będzie rzadko przenoszony, matryca raczej matowa, ale niekoniecznie. Ważne, żeby lapek na te 5 lat wystarczył.
 6. Duże są różnice wydajności między prockami i3 4030U, i5 5200U, i3 5005U? Byłem skłonny dorzucić do i5 Acera powyżej, ale ten Lenovo też całkiem fajnie wygląda.
 7. Poszukuje laptopa do codziennego użytku (internet, office itp), ale też chciałbym pograć w Counter Strikea. Inne bardziej wymagające gry oczywiście odpadają. Nie mam konkretnych wymagań co do matrycy, wyglądu itp. Ważne, żeby zmieścić się w limicie kwotowym w jak najwydajniejszym laptopie. Jedyne co chce to około 15 cali. Lapek ma być bez systemu. Dysk nie musi być duży, może być 500 gb. Dzięki za pomoc.
 8. Laptop dla znajomego, uparł się na 17 cali i tak musi być. Jaka będzie różnica wydajności między prockiem i5 z Acera do powyższego Lenovo? Ewentualne dołożenie 100 zł do Acera z 8GB RAMu znacznie zwiększy jego wydajność, czy nie będzie to odczuwalne przy Win7?
 9. Laptop do gier i codziennego użytku, ważny warunek to 17 cali. Coś do polecenia? Dzięki z góry.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.