Jump to content

szefons

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

132 profile views

szefons's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

  1. Trochę mnie nie było. Ze swojej strony chciałem serdecznie podziękować za dodanie tej opcji w ustawieniach profilu, myślę, że nie tylko ja, ale także i inni użytkownicy to docenią. I skoro zrobił się taki offtop, to może pomyślcie o innej propozycji, która tutaj była wymieniana, w ten sam sposób, opcja w profilu do wyboru, pływający przycisk "do góry" na telefonach, to byłoby przydatne, a w ten sposób, znowu, nie trzeba się martwić czy komuś się to spodoba czy nie. P.S. I jeszcze mała niemiła sprawa, nie miałem złych intencji, więc nie rozumiem czemu moderator mnie atakuje nieprzyzwoitą do funkcji odpowiedzią poniżej poziomu, że mam "wracać na pclab", nie przystoi, a odpowiedź nie miała na celu żadnej pomocy czy konstruktywnego wkładu w temat, więc po co takie złośliwe komentarze.
  2. To nie jest prawda, wszędzie indziej tylko poza wami teraz komentarze ładują się razem z artykułem, lepsze ileś niż wcale, dla tych co nie mają pełnej wersji. I nie piszę o wersji mobilnej, gdzie swoją drogą też to jest bez sensu i niewygodne, tak jak ma np. pclab, gdzie trzeba przechodzić nawet na osobna stronę. Nie wchodzę na artykuły klikając w ilość komentarzy ani w artykuły na stronie (używam RSS), chyba na serio tego nie rekomendujecie, przecież to niewygodne, poza tym przerzuca od razu do nowych komentarzy, a nie od początku, to co od tyłu ludzie mają czytać, przecież nie wiecie czy przeczytali poprzednie, kolejne nieprzemyślne rozwiązanie. I powtarzam, jakoś inni nie mają problemu ze zaleceniami google, pozycjonowaniem, ani wydajnością, ale to u was teraz ci co chcą je od razu i zawsze czytają muszą się bawić w jakieś klikanie. Tak się składa, że też tworzę strony i doskonałe wiem, że pobranie nawet kilkuset komentarzy to jest nic dla serwera, więc nie ze mną te numery, ba, nawet pomagałem usprawnić wasze komentarze, więc co jak co, ale nie czepiam się bo tak, tylko mi ma tym zależy. Tak samo widuję inne pytania choćby w tym wątku, ale nie tylko: - pływający przycisk do góry - czemu oceny komentarzy nie pokazują się dla niezalogowanych Ok, rozumiem, nie każdy chce czytać komentarze, zwłaszcza wojenek, może nie u każdego dobrze ładują się setki komentarzy pod tymi wojenkami, ja to rozumiem, ale nie rozumiem czemu nie dacie wyboru? I tak samo się zastanawiacie z pływającym przyciskiem "do góry", bo jeszcze komuś będzie przeszkadzało, że zasłania. A tu nie ma się co zastanawiać tu jest rozwiązanie proste które wam już podałem, WYBÓR. Dodajcie na koncie opcje wyboru i tyle, czy ma ładować komentarze od razu, czy ma się wyświetlać przycisk "do góry", tak samo jak teraz się wybiera czy mają być plusy/minusy czy nie lub czy chować od iluś tam minusów. I każdy sobie wybierze, nikt nie będzie narzekał, wszelkie problemy i dylematy czy komuś się coś podoba czy nie znikają, bo sami będą decydować co chcą, a co nie. Nad czym się tu zastanawiać? Dodajcie opcje na koncie, problem z głowy. I ja głównie dla komentarzy przeszedłem z pclab, bo mam powiadomienie o odpowiedziach, były wszystkie od razu, mogłem zobaczyć oceny wypowiedzi przez innych, lepiej niż ma pclab. Poza tym jestem w 100% przekonany, że i tak jak to będą opcje na koncie to 90% nie zmieni domyślnych, tak już zawsze jest, więc jakoś specjalnie nic to dla was nie zmieni, a google i tak indeksuje tylko stronę jak by była użytkownikiem bez logowania. Poza tym do tego i tak już nie ma nic pozycjonowanie skoro usunęliście komentarze ze źródła, a są doczytywane dynamicznie przez js, więc czy one będą się automatycznie ładowały czy nie, na jedno wychodzi. I co sądzicie? Dobre chyba rozwiązanie nie?
  3. Ale mi strona działała sprawie, tak samo zresztą jak działają wszystkie inne które ładują komentarze o razu (czyli wszystkie). Skoro twierdzicie, że to nie sprawa obciążenia (bo tylko to przychodziło mi do głowy) to nie wiem o jakim usprawnieniu działania strony piszcie. Tylko wy wymyśliliście sobie teraz takie dziwactwo, nie zapytaliście nawet użytkowników czy to im się spodoba, tych najbardziej oddanych, którzy komentują, na wszystkich innych serwisach w podobnym temacie komentarze ładują się od razu i nikt nie ma problemu z seo czy czym innym, tak więc tylko wy z niewiadomego powodu nagle zaczniecie utrudniać. Tylko dla waszego serwisu będzie trzeba teraz robić wyjątek i jak w średniowieczu ręcznie ładować sobie komentarze bez wyraźnego powodu, a moglibyście chociaż dla zalogowanych dać wybór, bo to tyczy się tylko komentujących, a tych jest znacznie mniej niż wszystkich czytających serwis użytkowników, więc raczej z ogółu mało osób by to przestawiło. Także wasze podejście do użytkownika w tym momencie jest zaskakujące, oczywiście negatywnie, a pomyśleć, że jako jedyny serwis nie miałem was w blokadzie adblocka. Widać nie jesteście tacy fajni jak wskazują teksty pana Oktaby. Chyba, że jednak przemyślicie sprawę?
  4. Witam. Dlaczego by zobaczyć komentarze trzeba teraz klikać "Załaduj komentarze"? Chce by działało tak jak poprzednio, żal wam nie wiem zapytania do bazy? No bez przesady. Strasznie irytujące, bo i tak czytam zawsze komentarze. Dajcie chociaż opcję w profilu, chociaż nie wiem po co takie coś wymuszać domyślnie dla wszystkich.
×
×
  • Create New...