Jump to content

Wuedzmun

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Wuedzmun

 • Rank
  Newbie
 1. Dobra, temat do zamknięcia. Ściągnąłem wszystkie możliwe wersje APK GTA San Andreas, a dokładnie 1.01 1.02 1.03 1.05 1.06 1.07 1.08 i na każdej z tych wersji był błąd podczas parsowania pakietu. Dlatego mówię od razu, że ta gra nie pójdzie na androidzie gingerbread (api level 10), i wymaga minimum 3.0.
 2. Witam. Chciałbym dowiedzieć się, czy gta san andreas będzie działać na androidzie 2.3. Bo na google play pisze android 3.0 a na innych stronach android 2.3. I teraz nie wiem, czy ta gra będzie działać na gingerbreadzie czy nie.
 3. Obie konsole mają tyle gier exclusive, że bardzo ciężko byłoby mi na tej podstawie wybrać którąś konsolę. A kupuje ją tylko do gier. I z kontrolerów ruchowych (które będę kupował razem z konsolą) kinect i move podobają mi się tak samo. Dlatego też chciałbym kupić taką konsolę, która jest mocniejsza bo gry na takiej będą mieć lepszą grafikę. Oraz tą która lepiej się sprzedaje, bo będą na nią dłużej gry wychodzić.
 4. Witam. Jako iż chciałbym kupić sobie nową konsolę, a nie stać mnie na ps4 i xone mam do wyboru ps3 i x360. Chciałem dowiedzieć się, która z tych konsol jest mocniejsza i na którą dłużej będą wychodzić gry.
 5. Witam. Ostatnio niespodziewanie spaliła się moja płyta główna. Dlatego chciałbym kupić sobie nową. Jako iż mam pamięci DDR2 i nie mam kasy by kupić lepszą płytę o pamięciach nie wspominając chciałbym kupić płytę z wejściami DDR2 i DDR3 aby było można wymienić pamięci bez zmiany płyty. Dodatkowo płyta ma wspierać też procesory AMD FX. Mam na oku dwie płyty : AsRock N68C-GS4 FX AsRock 960GC-GS FX Która z nich byłaby lepsza?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.