Jump to content

markfos

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About markfos

 • Rank
  Newbie
 1. To jest częsty problem na Pascalach, dobrze znany, dotyczy DPC latency, w przyszłym tygodniu pojawią się nowe sterowniki częściowo to eliminujące ale sama NV na swoim forum pisze, że pracują cały czas nad tym, nie jest to podobno błahy problem i może to jeszcze zając kilka tygodni zanim to całkowicie naprawią.
 2. Niestety chłodzenie zastosowane w tym Titanie nie pozwala utrzymać stałego boosta powyżej 1600, tak to dokładnie to samo niezmienione z 1080. Karty trzeba wodować jeśli chce się ich używać z większym OC.
 3. Jednak trochę lepiej wypada niż w tym smarku, jest około 20% wydajniejszy w grach od 1080, jednak jak sama NV podkreśla, kieruje tą kartę bardziej na profesjonalny rynek, ładując dużo mocy do obliczeń FP8 i do firm zajmujących się uczeniem maszynowym (zrezygnowano nawet z nazwy GTX, kojarzącej się z serią dla graczy), jest to kosztem wydajności w grach ale wszystko na to wskazuje, że 1080 Ti będzie, z tych zbędnych dla gracza funkcji obcięty, a może dostać więcej SP - Cudów.
 4. http://videocardz.com/62738/nvidia-titan-x-pascal-3dmark-performance Nowy Titan zaledwie 8% wydajniejszy od 1080 OC. Boostował już do 1800 Mhz, więc pole do manewru z OC niewielkie. Będzie z 15% wydajniejszy po OC w stosunku do 1080 OC, przy cenie 2 x wyższej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.