Jump to content

BambOOs

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About BambOOs

 • Rank
  Newbie
 1. I dlatego nie masz takich problemów :) Próbowałem również takiego ustawienia - wtedy faktycznie żadnych spadków nie było. Panowie, zapytam o coś jeszcze. Macie możliwość sprawdzenia jednej lokacji? Dokładnie chodzi o kanały pod Novigradem - quest "Teraz albo nigdy" gdzie pomagamy Triss. U mnie występuje taki oto glitch: https://youtu.be/1ZhLVU2zE5s Wygląda to tak, jakby ściana kanału była przezroczysta w jednym miejscu i widać przez nią było deszcz padający na zewnątrz.
 2. Przeszukałem kawał zasobów Internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie i wielu ludzi miewa wahania FPS (spadki) w Novigradzie, Oxenfurcie (w mniejszym stopniu) nawet na mocno wykręconych I5 z nowszych gen. Jedynymi ludźmi, którzy deklarują absolutny brak spadków w w/w lokacjach są osobnicy z i7. Czy możesz powiedzieć, jak sytuacja z wydajnością wygląda w Twoim przypadku?
 3. Czy żeby w Novigradzie nie było spadków to trzeba koniecznie i7?
 4. Być może mój problem nie jest taki sam jak Twój ale... W kilku grach jak np. Dying Light, czy właśnie GTA 5 zauważylem pewną bardzo dziwną przypadłość - nie ma pełnej płynności, dopóki kilkukrotnie nie zminimalizuję gry i nie powrócę do niej z powrotem (alt+tab). Aktualnie gram w Wiedźmina 3 - miałem ogromne spadki FPS w wiosce Biały Sad i to niezależnie od ustawień. Problem znika w dwóch przypadkach: 1. Minimalizacja, a potem powrót (alt+tab) 2. Ustawienie trybu okienkowego bez ramek. Jak ręką odjął. Spróbuj może czegoś takiego. Również korzystam z win 7, tyle że gra
 5. Panowie, czy coś jest nie tak z lokalizacją w grze - wioska Biały Sad? Spada mi FPS w tym miejscu z 60 do około 40, co skutkuje zacinaniem się animacji. Gra w wersji Goty, pudełkowa, zainstalowana z płyt DVD. Wersja 1.30. Nie ma znaczenia jakich ustawień użyję - spadki są. Mój PC: I5-2500K GTX 970 8GB RAM Win 7 x64 Wszystkie sterowniki są najnowsze. Miał ktoś z Was podobny problem? Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.