Jump to content

damirad

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About damirad

 • Rank
  Newbie
 1. Na karcie próbowałem inne złącze DP, ale nie na monitorze. Spróbuje go podłączyć do HDMI. Ogólnie ostatni raz miałem ten problem ponad 2 tygodnie temu, zmieniłem sterowniki na nowsze i myślałem, że problem się rozwiązał. Akurat problem się pojawił ponownie dzisiaj jakąś godzinę po tym jak w ustawieniach monitora zmieniłem DPS (Dyn. oszcz. en.) na "Wyłączony" i Overdrive "słaby" z "Wyłączony". Dodatkowo mam jasność 90 ustawioną i monitor dzisiaj działa ponad 12 godzin bez przerwy. Czy może się przegrzewać ?Gdyż matryca jest całkiem ciepła.
 2. Posiadam gtx 1070 i monitor aoc i2369vm. W ciągu ostatniego miesiąca miałem z pięć razy sytuacje w której obraz zrobił się czarny. Dokładniej np: dzisiaj oglądając Netflixa nagle obraz robi się czarny, ale jest to czerń wyblakła, taka jaką wyświetlił bym monitor (zresztą widać podświetlenie monitora działa), dodatkowo system wydaje się działać, dźwięk jest, nie mogę wyświetlić menu ustawień monitora, a problem naprawia się po wyłączeniu i włączeniu monitora lub odłączeniu kabla DisplayPort i ponownym podłączeniu. Pytanie czy karta umiera?
 3. Czy warto zakupić monitor IIYAMA 23" LED Prolite XU2390HS-1 za 600 zł? Czy może są lepsze propozycję w granicach tej kwoty. Dodam, że do tej pory (z 8 lat) korzystałem z samsung syncmaster 2243lnx więc myślę, że wszystko będzie lepsze od niego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.