Skocz do zawartości

pmp

Stały użytkownik
 • Zawartość

  3062
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O pmp

 • Ranga
  Uczestnik
 • Urodziny 16.10.1978

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://strony.aster.pl/pmpcfg
 • GG
  0

Profile Information

 • Skąd
  52° 15' N 21° 0' E
 1. pmp

  Nieaktualne

  NIEAKTUALNE
 2. pmp

  Nieaktualne

  NIEAKTUALNE
 3. pmp

  Overclocking W Polsce

  Żaden ojciec podobno barziej nie miłował Dziecięcia, żaden barziej nad mię nie żałował. A też ledwe się kiedy dziecię urodziło, Co by łaski rodziców swych tak godne było. Ochędożne, posłuszne, karne, niepieszczone, Śpiewać, mówić, rymować jako co uczone; Każdego ukłon trafić, wyrazić postawę, Obyczaje panieńskie umieć i zabawę; Roztropne, obyczajne, ludzkie, nierzewniwe, Dobrowolne, układne, skromne i wstydliwe. Nigdy ona po ranu karmie nie wspomniała, Aż pierwej Bogu swoje modlitwy oddała. Nie poszła spać, aż pierwej matkę pozdrowiła I zdrowie rodziców swych Bogu poruczyła. Zawżdy przeciwko ojcu wszytki przebyć progi, Zawżdy się uradować i przywitać z drogi, Każdej roboty pomóc, do każdej posługi Uprzedzić było wszytki rodziców swych sługi. A to w tak małym wieku sobie poczynała, Że więccj nad trzydzieści miesięcy nie miała. Tak wiele cnót jej młodość i takich dzielności Nie mogła znieść; upadła od swejże bujności, Żniwa nie doczekawszy! Kłosie mój jedyny, Jeszcześ mi się był nie zstał, a ja, twej godziny Nie czekając, znowu cię w smutną ziemię sieję! Ale pospołu z tobą grzebę i nadzieję: Bo już nigdy nie wznidziesz ani przed mojema Wiekom wiecznie zakwitniesz smutnymi oczema.
 4. pmp

  Asus Striker Ii Extreme

  Nie. Crossflash będzie latał OK. Jedyna usterka wersji nie Ultra to wykrzaczający się MemSet (ale to z winy sprawcy softu). Flashuj 1104, w tej chwili najfajniejsza wersja BIOS dla S2E.
 5. pmp

  Nieaktualne

  NIEAKTUALNE
 6. Bo to będzie interesująca płyta :) Czy będzie P55 - tylko wróżki z Intela to wiedzą. Koniec OT <_<
 7. P6T Deluxe i za chwil kilka Rampage 2 Extreme. Modele WS będą trochę opóźnione (+2/3tyg). Single GPU podłubię jutro.
 8. Trzymajmy się wątku, płyta, procesor :) Dział ekstremalne w swoim czasie :) Co do 3D chwilowo nie mam sterowników które mają odblokowane 2/3SLI czy CFX, więc ta kwestia sobie poczeka. Tylko single. Jutro pewnie coś wydziergam.
 9. Bożenka gorąca dziewczyna. To wiadomo. Teraz do zabawy dołączył Maciek i proszę co Maciek zrobił ?
 10. W przypadku typowych i7 920/940 - podkręcenie QPI to jedyna metoda OC. Jak napisałem wyżej, chwilowo to poziom ~180 MHz. Do tego trzeba uwzględnić kwestię, czy posiadany RAM będzie miał ochotę chodzić na niskich napięciach. Zakładając QPI 180 = 3,6 GHz = jest +1 GHz = jest nieźle. W przypadku i7 965 Extreme - podkręcanie QPI to jedna metoda, zwiększanie mnożnika to druga metoda. Też nie do końca wspaniała bo całkowita przepustowość QPI obliczona jest na 6.4GT/s. Zwiększając QPI na np. 200 i zwiększając mnożnik przebijamy się przez tą barierę i znowu CPU leży i kwiczy. Dlatego wersja Extreme posiada odblokowane dzielniki dla QPI, aby można było coś pokręcić... 3113736[/snapback] pmp a jak z kilowaniem proca ? czy te newsy o tym, ze będzie można dawać memkom wyższe V to prawda czy jednak vmem = v kontroler ramu ? To prawda. Będzie bolało. Ja już nie sprawdzam kiedy pada :lol2: Nie stoję ponad NDA, tylko dla potomności zdradzam małe brudne sekrety Bożenki :-) To prawda. Będzie bolało. Ja już nie sprawdzam kiedy pada od napięcia :lol2: Zachłanność na volty zabija :)
 11. Harry, od zawsze vNB dawało wymierne efekty w kontekście nie tyle MHz co ciasnych timingów. Gdzieś po drodze coś musiałeś zgubić, niemożliwe, żeby nie dawało żadnego pozytywnego efektu, chyba, że masz takie ch..we kości.
 12. BCLK QPI w zależności od CPU kończy się póki co w okolicach 180 MHz. Mówimy o całkowitej stabilności. Wiesz, ten etap w którym teraz jesteśmy, to nie są jeszcze całkiem dopracowane BIOSy, więc możliwe, że z czasem to się poprawi. NDA? Niezbyt dokładna argumentacja :)
 13. _Teoretyczne_ mocno :) możliwe taktowania dla kości DDR3 kiedy używa się procesora i7 965 Extreme... :)
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.