Jump to content

razer89

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About razer89

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

417 profile views
 1. Witam, mam problem z monitorem. Tzn kupiłem monitor kilka dni temu z rozlaną matrycą i mam 2,5 cm pasek pionowo centralnie przez środek. Mam 2560x1080. Czy istnieje jakiś program żeby ten pasek w ogóle wyłączyć i żeby rozdzielczość była mniejsza o te 5% szerokości na całym pionie? Monitor nie ma już gwarancji ale zostanie ze mną z uwagi na to że bardzo tanio go kupiłem a potrzebna mi jest duża przestrzeń robocza, co mi doradzicie?
 2. Szkoda, miałem nadzieję na coś lepszego. Muszę się w takim razie nastawić na wyższy model.
 3. Nie znam się aż tak, jeżeli da się ustawić w windowsie w sterowniku nvidii konkretne odświeżanie i monitor poprawnie reaguje to uznaje to za OC
 4. Liczę że ktoś ma taki monitor i mi sprawdzi potencjał OC
 5. Rozważam LG 34UC79G-B, ale myślałem najpierw o tym żeby wziąć 34UM58-P i go podkręcić. Tylko nie wiem na jakie OC mogę liczyć jeżeli to będzie max 80 Hz to spasuje, jeżeli poszedłby na 90-100Hz tu już prędzej.
 6. Witam, chciałem zapytać o to czy i o ile da się ten monitor podkręcić, ile Hz można wycisnąć dodatkowo. 75 Hz to w sumie jest lepiej niż 60 Hz ale przydałoby się z 85-100 Hz. Czy ktoś może ma mniejszą matrycę 25 lub 29 i ewentualnie jak tam sprawa OC wygląda. Monitor głównie do pracy i od czasu do czasu do gier, prawdopodobnie na 1080Ti.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.