Jump to content

Brisku

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Negatywna

About Brisku

 • Rank
  Newbie
 1. No właśnie, wie ktoś może co się dzieje, że kurs LBC tak nagle jebnął?
 2. A jakie to ma znaczenie ile wypłaca? Przy wypłatach jest jakaś dodatkowa prowizja? Bo u mnie pobiera prowizje od tego co wykopie, a przynajmniej tak mi się wydaje, wygląda to tak:
 3. Świetny wynik jak na gtx 1080, i ta temperatura... jaki masz model karty?
 4. Jest jakiś portfel LBRY? Chodzi mi o niezależny od giełdy.
 5. Przedstawiam szybki sposób na pozyskanie kryptowalut. Strona do której poradnik stworzyłem oferuje: BITCOIN, LITECOIN, DOGECOIN, a także zdobywanie USD. Zarabiamy na kopaniu waluty lub walut(Można kopać kilka jednocześnie. Na start dostajemy 100 GH/S. Ja opiszę jak zwiększyć szybkość kopania i zacząć zarabiać. Zastrzegam że każdy korzysta ze strony na własną odpowiedzialność. Strona jest wypłacalna, ale nie wiadomo ile będzie jeszcze istnieć. 1. Wchodzimy na strone http://tnij.at/142213 i rejestrujemy się. 2. Na początku przechodzimy do zakładki Mining która znajduje się w menu. Ustawiamy wszystkie suwaki na 0, oprócz przedostatniego: GH/S który ustawiamy na 100%. Można samemu kombinować i ustawiać dowolnie. Ja prezentuje najbardziej optymalne ustawienia na początek. Powinno to wyglądać tak: 3. 100 GH/S nie pozwoli nam dużo zarobić, dlatego trzeba zwiększyć szybkość kopania. Można to zrobić na 2 sposoby: a) Kupno GH. Strona to nic pwenego, więc ostrożnie z wpłacaniem tam pieniędzy. W menu wybieramy "Buy Gh/s" https://image.prntscr.com/image/_ILUJKISS9qDGtSzt-7WtA.png Jeden Gs kosztuje 0.01 USD. Gh możemy kupić za środki wykopane na stronie lub wpłacić - Zakładka Deposit. b) Promowanie strony - rejestracja znajomych przez nasz link polecający. Stawki są następujące: - 5 Gh za rejestracje z naszego linku polecającego. Klasyczne promowanie strony, rozsyłamy nasz link i namawiamy do rejestracji. - 12% Gh zakupionych przez zarejestrowanego z naszego linku. Np. Jeśli ktoś kupi 100 Gh my dostaniemy 12. - 5% Gh zakupionych przez osobe poleconą przez zarejestrowanego z naszego linku. Czyli ktoś rejestruje się z naszego linku, następnie promuje stronę dalej i ktoś rejestruje się z jego linku i kupuje Gh - wtedy dostaniemy z tego 5%. Aby rozpocząć zdobrywanie Gh przez promowanie storny wybiermay w menu "Partners" i kopiujemy nasz link polecający. Można samemu tworzyć konta z naszego linku. Trzeba pamiętać o zmianie IP. Jeśli mamy zmienne IP wystarczy reset routera. Jeśli nie to moża do tego użyć: - Programu cyberghost - http://www.cyberghostvpn.com/pl - Innego VPN. - Bramki proxy. - Wtyczki do przeglądarki zmieniającej IP. - Przeglądarki TOR. 4. Efektywne kopanie rozpoczyna się od 700 Gh. Mając ustawione kopanie Gh na 100% cały czas zwiększamy szybkość. U mnie jest to 1000Gh mies. Jeśli mamy odpowiednią prędkość kopania ustawiamy walute i zaczynamy kopanie. Możą ustawić kopanie waluty na 100% lub 50% na walute i 50% na kopanie Gh, również jest to bardzo efektywne. 5. Aby wypłacić wykopane środki przechodzimy do zakładki WITHDRAW. Więcej o stronie:
 6. Na razie spadki są małe, 2 dni temu wydobywałem 0.29/H, teraz wydobywam 0.26/H + wzrost wartości LBRY. Tak i to na ETH + SIA jeśli tendencja się utrzyma...
 7. Przejściowy kryzys w kopaniu LBRY. Poczekaj 1-2 dni i dopiero się przenoś.
 8. Mi też pokazuje że nic nie wykopałem przez godzine. Pewnie jakiś błąd, bo program działa.
 9. stratum+tcp://lbry.suprnova.cc:6256 zmien ostatnią cyfre na 7 i bedzie dobrze. Problem jest jak dużo ludzi kopie, ale przelokowanie na stratum+tcp://lbry.suprnova.cc:6257 pomaga.
 10. Kilka osób pisało że kopie eth+sia, więc piszę to jako wskazówkę. Na Nvidii też daje to sporo przy kopaniu LBRY, jeśli zaznaczymy opcje "Optymalizuj pod kątem wydajności obliczeniowej" w panelu.
 11. Podałem mail i co dalej? Jak dostać te 100 LBC?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.