Jump to content

Rvn101

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Rvn101

 • Rank
  Newbie
 1. Witam mam zagwozdkę z temp mojego kompa. Czyszczę go co 3 miesiące i w ostatnim czasie coś chyba porobiło się z czujnikami, bo wcześniej temp płyty g. wynosiła 33 stopnie a teraz grubo ponad 40...W obudowie mam dwa wentyle BeQuieta z przodu i z tyłu 120mm i chłodzenie Zalmana na procku Cnps8x. Pytanie czy to temp płyty głównej czy wnętrza obudowy? Zasilacz to SilentiumPC 500W Vero L1.
 2. Heh koleś mówił mi że niedawno grał na ultra w GTA V na niej..Chyba ją zareklamuje.
 3. Witam niedawno zakupiłem kartę GTX 950 MSI gaming używkę i mam z nią duży problem..Otóż gdy jest pod jakimkolwiek obciążeniem wywala mi czarny ekran i tylko wyłączenie komputera z zasilania coś pomaga. Sprawdzałem temp w MSI afterburner i HWmonitor są ok (30-45 stopni), czyli raczej nie ma przegrzania GPU. Zasilacz markowy SilentiumPC L2 Bronze 500W, u kolegi na Be quiecie 530 to samo się dzieje. Sterowniki stare i nowe to samo. Mam starą GTX 650tke i tu nie mam żadnych problemów.. Mój komp: Płyta Gigabyte z 2010r:), Proc. Phenom x4, 6GB Ram, GTX 950 i zasilacz SilentiumPC 500W (nowy)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.