Jump to content

Kwik11

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-3 Negatywna

About Kwik11

 • Rank
  Newbie
 1. Cześć. Zbieram opinie na temat parkingu przy lotnisku we Wrocławiu http://parking-kromet-lotnisko-wroclaw.pl/uncategorized/lotnisko-strachowice-we-wroclawiu/ Interesuje mnie co można na nim zmienić, jakie rozwiązania się podobają. Pozdrawiam.
 2. Moja dziewczyna ma i jest zadowolona. Jak się dowiedziałem, że ma wyjść ten model to chciałem go kupić ale ma dwa minusy: Touch ID jest z 5s i działa mniej sprawnie niż te od modelu 6 i nie ma 3D Touch. Podobno ma być nowy SE jak masz kasę to warto poczekać ale spokojnie na pierwszej generacji będziesz miał jeszcze ze dwie aktualizacje systemu.
 3. Jak chciałbys posiadać iPada i nie wydać dużo to na dzisiaj najlepszym rozwiązaniem jest iPad mini 2, jeszcze daje radę (dowodem jest, że to ostatni model, który obsługuje Civilization 6).
 4. Może jest zasyfiony? To częsta wada iPhonów. Nie zalałeś go? Nawet pot kiedy trzymasz długo przy uchu może napsocić i serwis uzna to za zalanie.
 5. temat trochę na wyrost, bo nie ma niezniszczalnych urządzeń.
 6. Jak dla mnie idealne telefony dla dzieci i osób starszych.
 7. Jeżeli masz Note 2 i jesteś z niego zadowolony to na Twoim miejscu szukałbym nowszych modeli tego telefonu, nie mówię, że od razu najnowsze. Ewentualnie szukaj czegoś od LG z serii G, bo jak mniemam to ciężko by Ci było zmniejszać diametralnie wielkość ekranu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.