Jump to content

shach

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

shach's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Myślałem, ale wtedy musiałbym wymienić płytę główną, a nie mam kasy. Myślałem żeby sobie kartę graficzną na razie kupić a potem wymienie całą resztę jak już przestanie uciagąc gry.
  2. Okej, dzięki za informację. Czyli nawet w blaszaku (mojej obudowie) dobre chłodzenie wystarczy?
  3. Taki zasilacz poleconono mi na innym forum, podobno cena okazyjna https://proline.pl/zasilacz-seasonic-focus-gold-450-ssr-450fm-80plus-gold-450w-p1170205 Rzeczywiście chłodzenie dosyć głośno chodzi, ale czy jest konieczna jego zmiana? Nawet jeśli nie będę podkręcał procesora?
  4. Witam, planuję w tym miesiąciu zrobić upgrade do mojego komputera i dokupić GTX 1050Ti lub 1060 jeżeli wystarczy mi kasy, oto specyfikacje: Płyta główna:FM2-A55M-E33 Procesor:AMD Athlon II X4 750K 3,49 Ghz Karta Graficzna:Palit Geforce GTX 650 Ram:8 GB DDR3 Zasilacz:Logic 500 (na obudowie zasilacza jest napisane MAX 485W) Dysk: Obudowa:Stara obudowa metalowa ze złym przepływem powietrza. (do wymiany, nie jestem nawet w stanie podać modelu) Zasilacz znajduje się na tzw. "czarnej liście zasilaczy" więc martwie się że po prostu nie uciągnie nowej karty.(próbowałem na nim również podkręcić procka i po zwiększeniu zegara wyłaczą się komputer) Proszę o poradę jaki zasilacz mam kupić, jeśli w ogóle muszę. Dodam że sprzęt jest stary aczkolwiek ten procesor daje radę nawet w grach typu GTA 5 czy Wiedzmiń 3 ( Dowód). Na wymianę całego sprzętu nie mam pieniędzy a budżet na kartę, procesor oraz obudowę to ok: 1500 zł. Dodatkowe pytanie czy karta GTX 1060 byłaby ograniczana przez ten procesor?
×
×
  • Create New...