Jump to content

Kiwikui

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Kiwikui

 • Rank
  Newbie
 1. To już 3 raz płyta padaka, bo dwa razy na reklamacji była
 2. Największym problemem jest to, że nawet do BIOSu nie mozna sie dostać, :/
 3. Tak, sprawdzałem pojedynczo każdą kość. Ale znalazłem coś takiego jak na screenie poniżej. RAM to: Patriot Viper 4 PV48G300C6K
 4. Zestaw komputerowy: MSI B350 PC MATE Ryzen 5 1600 2x4GB Patriot Viper 4 DDR4 3000MHz Gigabyte GTX 1060 6GB Zasilacz SilentiumPC Vero L2 600W SSD GoodRam IRDM 120GB Toshiba P300 1TB Problem: Komputer uruchamia się, mruga EZ Debug LED od CPU i gaśnie i potem nic, sygnału na monitor nie ma, płyta nie przechodzi chyba POST, ale dlaczego, nie mam pojęcia. Resetowałem BIOS. Uruchamiałem go bez karty i RAM, wtedy świeci EZ Debug LED od DRAM i są 3 długie sygnały dźwiękowe. Po włożeniu RAM i ponownym uruchomieniu sytuacja nadal jest ta sama, czyli mruga EZ Debug LED od CPU i gaśnie i problem się powtarza. Uruchamiałem zestaw również poza obudową, sprawdzałem też system na innej karcie graficznej ale bez skutku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.