Jump to content

hojwduppe69

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

hojwduppe69 last won the day on January 30 2019

hojwduppe69 had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralna

About hojwduppe69

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czekać można w nieskończoność. Szczególnie, że nowe Ryzeny wyjdą dopiero za kilka miesięcy. Jakby to był miesiąc to jeszcze można poczekać, ale tyle to nie ma sensu.
 2. Wiem jak to działa, ale nie znalazłem modułu na USB który obsługuje aptx-HD, więc zakupiłem przed chwilą to urządzenie. Dam znać jutro jak się sprawuje, o ile kogokolwiek to interesuje.
 3. Cześć! Szukałem odpowiedzi do mojego pytania, ale niestety nie znalazłem. Czy istnieje możliwość, żeby podłączyć słuchawki Bluetooth do karty dźwiękowej? Czy ma to w ogóle sens? Nie mam w PC bluetooth i muszę zakupić jakieś urządzenie. Wiem, że słuchawki można podłączyć przez dongle usb, ale jestem ciekawy czy da się to zrobić przez kartę dźwiękową. Znalazłem takie urządzenie. Napisane jest, że może działać jako odbiornik i nadajnik, więc jestem ciekawy: https://www.avstore.pl/wzmacniacze-przedluzacze-sygnalu/mozos-mbl-hd-transmiter-nadajnik-odbiornik-bluetooth-50-apt-x-hi-res.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.