Jump to content

HEID

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About HEID

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Krótki filmik o tym jak rozmontować chłodzenie wodne AIO, tak aby dało się ponownie poskładać. :)
 2. Ciekły metal najwięcej daje między chip i IHS. Można go też zastosować między IHS i radiatorem, ale trzeba pamiętać, że może być później problem z usunięciem pozostałości po nim. Można go stosować na ciepłowody, jedynie później zostaną przebarwienia na miedzi. Najważniejsze aby nie miał kontaktu z aluminium.
 3. Aluminium przy kontakcie z ciekłym metalem bardzo szybko koroduje, ale IHS jest zrobiony z niklowanej miedzi na które wpływ jest pomijalny.
 4. Niestety tylko Thermal Grizzly dodaje taki aplikator do swojego liquid metal, u mnie w Coollaboratory Liquid Pro był zwykły patyczek higieniczny.
 5. Można zastosować profesjonalna powłokę ochronną, ale w tym przypadku lakier do paznokci, a nawet odrobina zwykłej pasty silikonowej będzie wystarczająca. Przy prawidłowej aplikacji ciekłego metalu można wręcz zrezygnować z izolacji, ale dla spokoju nie zaszkodzi jednak zabezpieczyć.
 6. Zaizolowałem lakierem do paznokci. Na początku też trochę głupie mi się wydawało nanoszenie tego patyczkiem higienicznym, ale jednak to jest dobra metoda. Ciekły metal tak trochę wchłania się w watę i dzięki temu łatwiej można rozsmarować cienką warstwę, a pojedyncze włoski przyklejają się i zostają na waciku.
 7. Przedstawiam mój pierwszy filmik na youtube. Dla większości z was to pewnie nic odkrywczego, ale może komuś się przyda. Co o tym myślicie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.