Jump to content

BezPompyNieMaFormy

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About BezPompyNieMaFormy

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest takie samo pytanie jak " Czy w dzisiejszych czasach stać kogoś na kupno samochodu z salonu bez kredo". No stać. Wczoraj raport wyszedł 31,5K ludzi w Polsce (według danych z PIT, więc spokojnie z 5-10% można dorzucić tych co tego nie rozliczają) to milionerzy, więc ktoś ewidentnie ma kasę na te mieszkanka.
 2. Już prokuratura im wjechała i zaczęło się sprawdzanie czy to nie przekręt.
 3. Recka spoko, ten WoW to tutaj trochę spam, ale lapek wygląda solidnie. Na pewno lepiej niż te z GTX 1650.
 4. Gdzieś przeczytałem, a dobrze do mnie trafiło "dieta nie powinna być tylko na chwilę, powinna stać się Twoim stylem życia", IMO nie ma sensu pakować się w diety, które po pierwsze są za trudne w trzymaniu (restrykcja duża co do przerw np. IF 20/4) lub zwyczajnie niesmaczne. Znajdź coś co będziesz lubić, trzymaj się zasad deficytu kalorycznego (np. dzienne zapotrzebowanie 2800, jedz 2400) a same kilogramy zlecą i przy okazji nie będzie efektu jojo.
 5. Ja polecam każdemu kto będzie mieć okazję kubańską kawę lub np.z Etopii, najlepiej mieć ziarna i je zmielić, zapach petarda!
 6. Z tego co wiem też Razer ma w swojej ofercie lapki z 4K, ale to raczej lepiej szukać za granicą, bo u nas kosztuje strasznie dużo. Ale tam na bank było 100% RGB (https://www.razer.com/ca-en/gaming-laptops/razer-blade-stealth (tylko trzeba wybrać model z 4K)
 7. Bardziej chce po prostu uczyć się podstaw i zbieram wiedzę. Co wchodzę na inne forum to mnie zasypują masą informacji i próbuję coś z tego wyciągnąć. Na ten moment mnie interesowało śmiganie po sieci w bardziej zaszyfrowany sposób, uczenie się śledzenia ruchu po sieci itd.
 8. Cześć, Czy ktoś z Was siedzi w temacie White Hackingu? Zastanawiam się na temat linuxa do VM. Na ten moment rozważam Whonix albo Kali. Kali niby większy kombajn, ale nie wiem czy to nie overkill dla nooba. Jakieś sugestie?
 9. Jaka agresja :O Swoją drogą ktoś ten temat dalej ciągnie? Fajnie by było jakby w ogóle ta część forum trochę żyła.
 10. Jak używasz Linuxa, to polecam to: sudo apt-get install imagemagick Następnie musimy przejść do foldery ze zdjęciami np. (jako user): cd /home/username/Obrazy/foldername/ Teraz wystarczy wydać odpowiednie polecenie: mogrify -resize 50% *.jpg To polecenie zmniejszy wszystkie zdjęcia o rozszerzeniu .jpg w folderze o 50%. mogrify -resize 400x300 *.jpg To polecenie ustala największą szerokość na 400 pikseli i wysokość na 300 pikseli zdjęć o rozszerzeniu .jpg w folderze, więc nie ma obaw że zdjęcia będą zniekształcone. Polecenie mogrify pozwala również na zmianę formatu zdjęć: mogrify -format jpg *.png Tutaj został zmieniony format zdjęć z .png na .jpg Mi mega usprawniło pracę. 300 zdjęć robisz w kilka sekund bez problemu.
 11. Dobra opcja, że 144 hz. Plus też za SSD. Ktoś wie jakie tam tempy mogą panować jak RTX2060 razem z i7 się spotykają?
 12. A czemu konkretnie PayPal? W większości przypadków oni naliczają extra fee. Jak masz konto za granicą to już lepiej chyba sobie ogarnąć Revoluta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.