Jump to content

BezPompyNieMaFormy

Stały użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About BezPompyNieMaFormy

 • Rank
  Uczestnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten Huawei z tego co wiem wszyscy bardzo sobie chwalą. Nie wiem jak z awaryjnośćią, bo takie rzeczy to zazwyczaj po roku widać, ale w tej cenie to chyba najlepszy wybór.
 2. TN-ki to ekran padaka przy gamingu. Ja bym się wstrzymał z zakupem, albo poszukał czegoś co jednak ten ekran ma.
 3. Dobre pytanie. Kiedyś robili z tym problem, ale teraz to nie wiem, może inny użytkownik testował ich gwarancję :) Prawda jest taka, że jak nie ma plomb to jak zmienisz to raczej to nie będzie problemem.
 4. Ja to bym w ogóle SSD brał 1TB. Ceny są teraz mega niskie. Olać HDD.
 5. Zakładam, że musisz w PL go kupować? Bo jak nie lubisz Huawei'a to widziałem na banggood lub gearbeście dobre xiaomi z MX150, spokojnie na tym pograsz i mieścisz się w budżecie. Chociaż imo @Michikun ma rację, że ten Huawei jest mega i teraz są dobre promki na niego.
 6. Siema ktoś gra tutaj w AC? Jakieś ciekawe strategie wykorzystane? Zaczynam dopiero, ale gra bardzo ciekawa. Fajnie wchodzi combo z grzybkami i piratami.
 7. Tę część kumam, nie rozumiem czemu natomiast podałeś Hyperbooka jak ma gorszą cenę? Czy czegoś nie zauważyłem?
 8. A ja kupuję z Ali i szkło i etui. Generalnie cena 1$ i masz wzór jaki chcesz. Nie wiem czemu w PL marża jest aż tak duża na etui.
 9. Plus z tego co widzę na stronie Dream Machines ten model jest tańszy niż Hyperbook (jak zrobisz ten sam konfig). https://dreammachines.pl/pl/notebook/G1660Ti-15PL25 To czemu polecasz droższy model?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.