Jump to content

mozonek

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mozonek

 • Rank
  Newbie
 1. Jak wróci bez naprawy znowu to popatrzę. Nie jestem zwolennikiem takich działań ale jak się nie da to będę próbował. Jak wysteruje w AB na 100% od np 65 Stopni to wszystko pokazuje ok. Wkurza mnie tylko że np nie mogę puscić jej na 78-79St przy 70% wentyli. Gorzej jak ten "model tak ma" :<
 2. Próbowałem - jest to samo. Afterburner powinen działać na wszystkich kartach.
 3. Ok, normalne jest że nie mogę ustawić prędkości? No chyba nie. Myślałem że jak karta się przegrzeje to zegary zwolnią i tyle. Rozumiem że koło 80st by zaczęła wyć ale 75?
 4. Mam problem z Asus RTX2080Ti Dual. Karta ma takie statsy w GPU-Z: https://imgur.com/gallery/uo6ApsT Problem jaki mam to w trakcie pracy jak karta osiągnie 75 stopni zaczynają wentylatory pracować na 100%. Próbowałem kartę osadzać w innym slocie, budę otworzyłem nic to nie daje. Ustawienie prędkości w MSI afterburner zmienia o tyle że startują wcześniej ale i tak dobijają do 75 st. Jedyna rzecz która mnie dziwi to to że niby pokazuje prędkość wentylatora na 3300 rpm ale HWINFO pokazuje 55%: https://imgur.com/gallery/MZjiEVg Karta była już raz na RMA asusa ale nic nie stwierdzili. Niby nie mogą za symulować problemu. Wysłałem drugi raz ale sam się zastanawiam co dalej. Potrwa to pewnie znowu ze 2 tygodnie. Wiem że te modele nie grzeszą kulturą pracy no ale chyba powinno dać się wysterować to tak że nawet jak osiągnie 80 stopni przy wnetylach 75% a tak się nie da. Inaczej - nie widziałem nigdy więcej jak 76 stopni na tej karcie. Tak jakby miała "zaszyte" te 75 stopni albo jest uszkodzona. Zmiana limitu temp na 88 stopni nic nie daje. Nie robiłem UV bo raczej wolę mieć to działające na stocku. Jeszcze jedno - wg screenu z GPU-Z karta ma chip Binned czy nie? Niby pokazuje 1E07 czyli binned? Jest sens ją flashować? WIdzę na stronie tutaj: https://www.techpowerup.com/vgabios/206269/asus-rtx2080ti-11264-180919 że bios mam starszy - wiadomo co ten nowy zmienia? Jest jakiś log? Rozumiem że flash powoduje utratę gwarancji? Ręce opadają.
 5. Zrób czystą instalację sterowników nvidii i sprawdź. Ew DDU i wtedy spróbować. https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.