Jump to content

xepac30869

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About xepac30869

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. witam mam telefon z androidem, pakiet internetu 15 gb co miesiąc w t-mobile. za pomocą tetheringu usb podłączam telefon do komputera i mam w nim internet. czy jest możliwość pobrania jakiegoś programu na komputer, z którego poziomu to mógłbym resetować ten internet aby zmieniać adres ip? albo włączyć i wyłączyć tryb samolotowy? wykonuje różne akcje na komputerze i po ich wykonaniu potrzebuje zmienić ip, zawsze robiłem to tak, że w telefonie włączałem tryb samolotowy na kilka sekund i wyłączałem. ale chciałbym to zautomatyzować i nagrać makro.. gdybym tylko miał taki program na komputer którym mógłbym właśnie w ten sposób resetować połączenie internetu udostępnionego z telefonu na komputer w celu zmiany adresu ip.
 2. witam mam telefon z androidem, pakiet internetu 15 gb co miesiąc w t-mobile. za pomocą tetheringu usb podłączam telefon do komputera i mam w nim internet. czy jest możliwość pobrania jakiegoś programu na komputer, z którego poziomu to mógłbym resetować ten internet aby zmieniać adres ip? albo włączyć i wyłączyć tryb samolotowy? wykonuje różne akcje na komputerze i po ich wykonaniu potrzebuje zmienić ip, zawsze robiłem to tak, że w telefonie włączałem tryb samolotowy na kilka sekund i wyłączałem. ale chciałbym to zautomatyzować i nagrać makro.. gdybym tylko miał taki program na komputer którym mógłbym właśnie w ten sposób resetować połączenie internetu udostępnionego z telefonu na komputer w celu zmiany adresu ip.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.