Jump to content

Bubble

Użytkownik
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

Bubble's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Cześć, szukam karty dźwiękowej do +-600zł. Posiadam słuchawki HyperX Cloud Alpha i chciał bym dobrać jakąś fajną kartę dźwiękową. Pierwszym dylematem jest karta zewnętrzna czy wewnętrzna. Słyszałem, że wewnętrzne zbierają szumy. Używał bym jej w domu głównie do gier mniej do muzyki, a jeżeli zewnętrzna to zabierał bym ją do pracy gdzie słucham dużo muzyki. Jesteście w stanie polecić coś w tych pieniądzach ? :) Myslalem o: Creative Sound Blaster X G5 lub G6 Druga jaka upatrzyłem to Creative Sound BlasterX AE-5. Jesteście w stanie polecić coś innego lub może którąś z tych kart ?
  2. Photorec poradził sobie wysmienicie, odzyskałem wszystkie zdjęcia :) w stosunku do Rescuva, który odzyskał tylko 3.
  3. Cześć, podczas kopiowania zdjęć z karty pamięci wywaliło mi błąd po czym zdjecia ktore chciałem skopiować znikły a w ich miejsce powstały pliki z krzaczkami w nazwie. Jeden z tych plikow wazy 3.72GB drugi 300mb. Pozostale zdjecia ktorych nie kopiowalem z karty nadal są na niej dostępne. Jesteście w stanie polecić mi jakieś działania lub sprawdzone programy w celu odzyskania danych ?
  4. Cześć, w piątek przyszły do mnie części miedzy innymi płyta główna MSI B450 GAMING PLUS MAX oraz procesor Ryzen 5 3600 z chłodzeniem AIO dokładniej Navis RGB 240. Występuje u mnie taki problem, że w msi Dragon Center temperatura procesora w spoczynku faluje od 50st schodzi w dół do 40 i w ułamek sekundy wraca na 50 i tak w pętli, a wraz z nią prędkość wentylatorów. W biosie temperatura w spoczynku 30-31st nic nie faluje. Przy teście obciążeniowym Dragon Center pokazał 70-71st i również bez falowania. Przeczytałem, żeby zmienić krzywą chłodzenia jednak moim zdaniem to jest półśrodek. - Bios aktualny Druga kwestia, jeden z czujników na HWmonitor pokazuje -4st jak by brakowało połączenia z czujnikiem Jakieś porady ?
×
×
  • Create New...