Jump to content

adam_creator

Użytkownik
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  127.0.0.1

adam_creator's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. no nie wiem czy tylko jest przecież a4tech bloody 975 mało się pisze o a4tech a to przecież poniekąd klasyka
 2. Sporo możliwości mają a4tech - bloody, wiem że jest nagrywanie makr z klawiatury, opóźnienia, pętle, zapisy do plików profili, nawet kursorowi można przypisać zadanie, nie wiem tylko jak z wyzwalaniem.
 3. MLC teraz będą sprzedawane jako technologia dla pro. Oczywiście że to nie to co kiedyś, a i odłączenie zasilania nie jest już zabójcze ale 2 zawsze będzie 2, nie wiem czy da się tę fizykę oszukać. Natomiast wspomniałem o samsungu bedziej ze względu na jakość, nie umniejszając micronowi, jak i na autorskie kości, ogólnie lubię jak ktoś produkuje swoje komponenty a nie zajmuje się tylko składaniem.
 4. MLC się pochowały, coraz mniej modeli dostępnych w sklepach. Poniżej 200 pln to chyba właśnie najlepszym wyborem będzie ów mx500 od crucial, powyżej ~ 230 można nabyć samsunga evo 860.
 5. Faktycznie istnieje osobna wersja paragon backup n recovery. Strona przerosła mnie. Aktualna wersja jest opisana jako preview.
 6. Tak chodzi o taki klasyczny obraz, gdzie po przywróceniu z innego nośnika system jest w pełni gotowy wraz z całym uprzednio stworzonym środowiskiem, natomiast soft miałby być na tyle nowoczesny że dodatkowo jak zmienia sie dysk (na nowy) na inną pojemność to nie przeszkodzi to w odtworzeniu systemu. Ogólnie to wole wolne oprogramowanie ale z tego co widzę to nie zapewni mi to małego obrazu oraz tworzenia ich z poziomu systemu. ps Widzę na stronie producenta że ten program teraz wchodzi w skład pakietu o nazwie hard disk manager. Ah i znowu te rejestracje ^_^
 7. Cześć, chcę zapytać w jaki sposób tworzycie obrazy dysku i czym się posługujecie? Fajnie byłoby gdyby program robił kopie różnicowe oraz co ważniejsze nie wymuszał aby nośnik backup'u miał minimalną wielkość równą partycji/ dysku kopiowanego. Czy może lepiej raid1? (da się podpiąć drugi dysk i bez utraty danych utworzyć taką macierz?)
 8. Dziękuje za sugestie póki co zdążyłem zainstalować owe dwa wspomniane w temacie. DaVinci to potężne narzędzie też przypatrywałem się mu. Jednakże podarowałem sobie je na tę chwilę ze względów rejestracji.
 9. Jeżeli dobrze się orientuję to są one płatne, także wolałbym się ograniczyć do tych darmowych.
 10. Dzień dobry rozglądam się za prostym edytorem wideo, wbudowany w win10 jest nawet w porządku jednak zapragnąłem jakiś efektów przejść (w tym go nie znalazłem). Mojej uwadze wpadły openshot oraz shotcut, czy ktoś z forumowiczów miał z nim styczność ostatnimi czasy i którego ewentualnie mógłby polecić?
×
×
 • Create New...