Jump to content

adam_creator

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

Community Reputation

0 Neutralna

About adam_creator

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  127.0.0.1
 1. Faktycznie istnieje osobna wersja paragon backup n recovery. Strona przerosła mnie. Aktualna wersja jest opisana jako preview.
 2. Tak chodzi o taki klasyczny obraz, gdzie po przywróceniu z innego nośnika system jest w pełni gotowy wraz z całym uprzednio stworzonym środowiskiem, natomiast soft miałby być na tyle nowoczesny że dodatkowo jak zmienia sie dysk (na nowy) na inną pojemność to nie przeszkodzi to w odtworzeniu systemu. Ogólnie to wole wolne oprogramowanie ale z tego co widzę to nie zapewni mi to małego obrazu oraz tworzenia ich z poziomu systemu. ps Widzę na stronie producenta że ten program teraz wchodzi w skład pakietu o nazwie hard disk manager. Ah i znowu te rejestracje ^_^
 3. Cześć, chcę zapytać w jaki sposób tworzycie obrazy dysku i czym się posługujecie? Fajnie byłoby gdyby program robił kopie różnicowe oraz co ważniejsze nie wymuszał aby nośnik backup'u miał minimalną wielkość równą partycji/ dysku kopiowanego. Czy może lepiej raid1? (da się podpiąć drugi dysk i bez utraty danych utworzyć taką macierz?)
 4. Dziękuje za sugestie póki co zdążyłem zainstalować owe dwa wspomniane w temacie. DaVinci to potężne narzędzie też przypatrywałem się mu. Jednakże podarowałem sobie je na tę chwilę ze względów rejestracji.
 5. Jeżeli dobrze się orientuję to są one płatne, także wolałbym się ograniczyć do tych darmowych.
 6. Dzień dobry rozglądam się za prostym edytorem wideo, wbudowany w win10 jest nawet w porządku jednak zapragnąłem jakiś efektów przejść (w tym go nie znalazłem). Mojej uwadze wpadły openshot oraz shotcut, czy ktoś z forumowiczów miał z nim styczność ostatnimi czasy i którego ewentualnie mógłby polecić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.