Jump to content

Dru

Stały użytkownik
 • Posts

  402
 • Joined

 • Last visited

About Dru

 • Birthday 06/20/1979

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Skąd
  Szczecin
 • Zainteresowania
  film,muzyka,komputery

Dru's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. ściągnij sti.dll i wrzuć do katalogu z aplikacją. Możesz ściągnąć np. stąd: sti.dll download
 2. styl - Luna Element (StyleXP) pasek narzędziowy - Aero Soft (YZ Toolbar) ikony - Vista IconPackager RTM Final - tutaj
 3. czy ktoś wie gdzie znajdę ustawienia (zapewne gdzieś w rejestrze) do wielkości ikon na pasku narzędzi. Kiedy klikam na niego w "Dostosuj" to można wybrać tylko ikony małe lub duże, a ja chciałbym ustawić coś pośredniego.
 4. heja czy komuś poprawnie działał Window Blinds na Windows 2003? Bo u mnie przy zmianie skóry wiesza się, muszę zresetować kompa. Po wejściu do Windowsa jest skóra zmieniona, ale np. pasek przycisków w oknach już nie. Style XP działa OK, ale Window Blinds ma jak dla mnie lepsze rozwiązania. Aha, używałem Window Blinds wersja 5.1
 5. a ja mam na swoim ABIT KV8 PRO (na VIA) wrzucone 2 GB ECC Registered w jednej kości i pomyka aż miło :)
 6. Dru

  Hitman: Blood Money

  no trzeba, a w controls nie za bardzo jest to wytłumaczone
 7. Dru

  Hitman: Blood Money

  to jeszcze jedno pytanko - jak się uruchamia tryb snajperski, bo nigdzie nie mogłem tego znaleźć?
 8. Dru

  Hitman: Blood Money

  czyli mam rozumieć, że w czasie jednej sesji kiedy załączam tego Hitmana muszę przejść całą daną misję bo po ponownym uruchomieniu tejże gry nie będę mógł skorzystać z wcześniejszych save`ów, dobrze rozumiem?
 9. Dru

  Hitman: Blood Money

  witam mam pytanko - w pierwszej misji (tej treningowej) robię save`y a potem kiedy wchodzę jeszcze raz do giery to nie mam możliwości ich wczytania - nie widać ich. Czy to dlatego, że jest to ta misja treningowa czy to ja mam jakiś błąd z tą grą?
 10. tak, te z linka by zadziałały. Chodziło mi o to, że może być tylko jedna kość (albo 1 GB, albo 2 GB), bo dwóch naraz płyta nie obsłuży (sprawdzone przeze mnie)
 11. tak, na tej płycie pomykają pamięci ECC Registered :-P , tylko musisz wziąć pod uwagę, że nie pójdą na niej kości 2 x 1 GB, tylko 1 x 1 GB, tak samo jak 1 x 2 GB B-)
 12. to prawda, moja kostka to ECC Registered, ale jak na ECC całkiem ładnie się kręci :)
 13. te pamięci to coś takiego jak na Twoim linku a maksymalne HTT to gdzieś około 285 da się wyciągnąć. Fakt płyta nie jest do ekstremalnego OC, ale jest przede wszystkim stabilna jak skała i nie gryzie się z moim GeForce`m 6800 :)
 14. ja mam ABIT`a KV8 PRO i ostatnio kupiłem sobie kostkę Infineon ECC 2GB no i teraz komp dostał niezłych skrzydeł, a za kostkę dałem mniej niż dostałem za swoje 2x512 MB Nanya :D a oto dowód, że mam taką pamięć na pokładzie:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.