Jump to content

BLANTMEN

Stały użytkownik
 • Posts

  4561
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by BLANTMEN

 1. Po cichu też o tym myślałem ;) Parking to teren wspólnoty, ziemia należała do niej i parking został na niej dawno dawno temu zrobiony. Żul jest mieszkańcem bloku na przeciwko. Sytuacja jest o tyle denerwująca, że nie tylko on korzysta z tego parkingu. Pomimo oznakowania że jest to teren wspólnoty każdy ma na to <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>nane. Dlatego staramy się o jakąś zmianę żeby odzyskać to co nasze (parkowanie po godzinie 21 graniczy z cudem). Musimy jakoś przekonać ten beton (członków wspólnoty) żeby zainteresowali się problemem. Właśnie tutaj taki "czysty przypadek" nie wchodzi w grę ;) Auto stoi pod latarnią ;) A mamy swego rodzaju monitoring okienny 24/7 ;)
 2. Właśnie w tym problem. Żeby cokolwiek zmienić musi być większość, a mało kto się tym interesuje bo mają garaże albo nie posiadają samochodu.
 3. Hej, ja z pytaniem motoryzacyjnym, tylko zahaczającym o sprawy bardziej prawne. Może ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem. Na naszym parkingu wspólnoty mieszkaniowej około rok temu, po jeździe po pijaku, osiedlowy żul zostawił samochód. Co jakiś czas urządza sobie w nim libacje, w bagażniku ma schowek na złom, śmieci etc. Prosiliśmy wiele razy by ten samochód usunął, jednak stwierdził że nie ma takiego zamiaru. Samochód jest kompletny, w sensie nie wygląda jak wrak. Brakuje mu jedynie zaślepek albo całych świateł przeciwmgielnych z przodu. Do jakiej instytucji mogę się zgłosić, by usunęli ten samochód z naszego terenu? Na jakie przepisy mogę się powołać? Niestety, zarząd wspólnoty jest strasznie bierny jeśli chodzi o temat naszego parkingu, tak że na ich pomoc nie mogę liczyć.
 4. Wczoraj wieczorem dołączyłem do szczęśliwych posiadaczy Driveclub. Nie ma to jak odstresować się po ciężkim dniu ścigając się samochodem na którego nigdy nie zarobię :D
 5. Trudno to nazwać odkopywaniem, bo sam dział o konsolach zarasta pajęczynami ;) Ja gram. Możemy się ugadać na jakąś partyjkę.
 6. BLANTMEN

  Diablo 3

  Chłopaki, takie pytanie z czapki - opłaca się grać sezon solo czy lepiej szukać jakiegoś teamu żeby było szybko i sprawnie?
 7. Potwierdzam, czają się gdzie się da ... Dzisiaj zasiliłem sobie konto 8 punktami Payback (91/50). Złapali mnie na bardzo krótkim kawałku gdzie dosłownie na kilkadziesiąt metrów zrobione jest ograniczenie do 50km/h ze względu na stan drogi.
 8. BLANTMEN

  Diablo 3

  Dzięki, pomogło :)
 9. BLANTMEN

  Diablo 3

  Chłopaki, od kilku dni pojawia mi się coś takiego gdy odpalam bnet. U Was jest tak samo?
 10. Chłopaki, jakiś pomysł dlaczego nie mogę pobrać DriveClub z PS Store? Wyrzuca mi komunikat że mam abonament PS Plus :/
 11. BLANTMEN

  Playstation 4

  Chłopaki, mam dwa pytania co do PS+: 1. Czy aby posiadać daną grę muszę ją pobrać i zainstalować w danym miesiącu, czy będzie ona po prostu dostępna do pobrania cały czas póki mam aktywny abonament? 2. Co jeżeli pobrałem grę, skończyła się na nią promocja i ją odinstaluję? Będzie ponownie do pobrania czy już nie?
 12. Potwierdzam - rysuje. Naciąłem się dwa lata temu. Fakt faktem - usuwa wszystko z szyby idealnie, ale wystarczy ziarnko piachu i mamy piękne rysy.
 13. BLANTMEN

  Playstation 4

  Wygrzebane z neta: "Sony ogłosił nową wersję PS4 : B Chassis !!! Wersja ta zawiera aktualizację , która dotyczy tylko niektórych elementów , więc jest estetycznie identyczne modelu A. Mam nadzieję, że ta wersja jest bardziej stabilna , a przede wszystkim bez wad ... pierwsze modele będą sprzedawane w pakiecie z Przeznaczenia we wrześniu !" Wczoraj zakupiłem swoją "stację gier 4" w MM wraz z GTA 5. Jedyne co mnie na chwilę obecną denerwuje, to strasznie krótki kabel zasilania do konsoli.
 14. Zawsze klan można zamknąć i otworzyć na nowo pod bardziej surowym rygorem ;)
 15. Prośba do officerów którzy akceptują zaproszenia - ustawiajcie proszę od razu w clan note jaki kto ma nick na forum. Małymi krokami dojdziemy do porządku.
 16. BLANTMEN

  Diablo 3

  Ja dzisiaj po kilkunastu próbach zrobiłem WD 28 grift. Nie powiem - miałem farta ...
 17. BLANTMEN

  Darmowe gry

  www.humblebundle.com/store Z okazji urodzin Metro 2033 za free :)
 18. Z tym usuwaniem na podstawie braku aktywności trzeba uważać. MarK dla przykładu na forum udziela się coraz rzadziej (lub w ogóle jak tak teraz patrzę), ale grać gra. Ma podobnie jak ja dłuższe okresy z przerwami w grze, ale wg mnie to nie powinno klasyfikować kogoś do usunięcia ;)
 19. W sumie dobry pomysł. Można w MOTD wrzucić prośbę o weryfikację nicków i dopisanie ich do notki niezależnie od tego czy nazwa konta jest identyczna jak login na PPC czy nie. MOTD wyświetla się za każdym razem podczas logowania tak że jest szansa że każdy przeczyta. Będzie też widać kto założył konto na PPC tylko po to żeby zostać w klanie a kto nie ;)
 20. Żeby robić wykopy trzeba chyba ustalić najpierw zasady jak mogło by się to odbywać. Czy wywalać ludzi którzy nie grali przez x dni/tygodni/miesięcy? Do tego trzeba podejść z głową żeby nikt nie poczuł się urażony. Jeśli chodzi o nowych członków - przydała by się przynajmniej weryfikacja via forum. Na chwilę obecną, z tego co przekazał mi Zły, większość osób to raczej znajomi znajomych. Klan jest otwarty ale chyba nie o to chodzi żeby ściągać każdego jak leci.
 21. Gdyby ktoś szukał czegoś podobnego: awk 'BEGIN {FS=";"}; {$1="polecenie_"$1;$2="polecenie_"$2;$3="polecenie_"$3;print $1"_"$2"_"$3}' plik_z_danymi.txt
 22. BLANTMEN

  Diablo 3

  Dodaj mnie do znajomych energetyk#2562 i się zrobi ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.