Jump to content

DamianPopis

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About DamianPopis

 • Rank
  Newbie
 1. Sprawdziłem porty i miałem założone na 4 i 2 . Gdy przepiołem na 1 i 3 wszystko wróciło do normy ? thx za pomoc
 2. Przez kabel ruter huawei EchoLife HG8245H chyba z 2012 ale pewien nie jestem.
 3. Ja bym wybrał dell a jakby Ci ramu brakowało możesz dołożyć do niego. HP 2 nie zauważysz różnicy W tym ostatnim lenovo możesz dołożyć ram w każdej chwili , ale musisz jeszcze doliczyć windowsa +/- 600zł . Tak to ma dorąbany procesor ten lenovo ale czy aż takiego mocnego potrzebujesz np w exelu go nie wykorzystasz w 100% ? Zależy do czego będziesz używał laptopa jak do graficznych rzeczy to lepiej mi się wydaje tego lenovo a jak do np exela worda prezentacji to dell ci w zupełność wystarczy . Albo taki jest też dobry osobiście mam takiego i mnie nie zawodzi L
 4. Dzień dobry Mam problem z wifi podłączonym do komputera Przed problemem ruter był na komputerze postawiony ok 40cm nad ziemią. Wszystko było ok . Po przeniesieniu komputera do drugiego pokoju (dosłownie na przeciwko poprzedniego miejsca) połączony do rutera za pomocą kabla 1m dzieli go ściana 40cm i jeszcze luz. Internet zaczął mulić np. ping z 10 wskoczył mi na 70 i na lekcjach zaczyna mi mulić a wcześniej było wszystko ok. A ruter teraz znajduje się 10cm od podłogi . Jak mogę naprawić te osłabienie czy to wina sieci ? Z góry dziękuję za odpowiedź .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.